Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Apám és nagybátyámról mit...

Apám és nagybátyámról mit gondolsz? és apai nagyiról?

Figyelt kérdés

minden véleményt, ki mit gondol, elfogadom!


Apám és testvérének a keresztapám elváltak anno..apám az anyámtól, keresztapám(nagybátyám) a keresztanyámtól. aztán újra nősültek, mindig is az apai nagyanya irányította őket azaz anyjuk. az én anyám meg keresztanyám szívüket lelküket oda adták anyósuknak(azaz apai nagyanyának) mégse voltak jók. apám és keresztapám újra nösült bár nem házasodtak össze csak élettársi kapcsolatban élnek. a nagybátyám élletársa , 11 évvel idősebb mint nagybátyám. apám és nagybátyám is kb 12 éve a második párjukkal élnek... mindkét nő nagy bulizás kúpolós életet élt! ezeket szereti a nagyi, imádja járnak nyaralni Gyulára ide oda, Görögországba! engem meg anyámat egyszer se vitt apám nyaralni! és most a lényeg amit írok! Apámnak is van egy gyereke az elsö házasságából azaz én! meg a keresztapámnak is van egy fia aza keresztanyamtol azaz elsö házasságábol! 22 éves vagyok, keresztapam fia 16 eves. 10 évesen láttam apámat utoljara mikr elvaltak anyamtol. se gyerektartast semit se fizetett. a keresztapam pedig 4 evesen latta a fiat unokatesomat! az se fizetett gyerektartast! se nem latogatta a fiat ugymint engem apam. ez a masik uj asszonyok akivel elnek gyerekük se lehet 12 eve egyutt vannak veluk , annyit kapartattak anno más emberektöl hogy gyerekuk se lehet minket meg eldobtak engem meg unokatesomat js pedig mas gyerekuk ugyse lesz mar


2023. jún. 22. 07:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%

Semmit, mert nem ismerem őket.


Ezek jórésze olyan dolog, amit Te is mástól hallottál, a többi meg erősen kisarkított.

2023. jún. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%
Nem derül ki, mit akarsz tudni, emellett az egész szöveg érthetetlen zagyvaság.
2023. jún. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%

Semmit.

Ha szeretnél beszélgetni valakivel, arra vannak megfelelő szakemberek.

2023. jún. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
81%

Általában ez van, apuka otthon csak biodísz, amint új nő van, balra el, gyerek meg otthagy.


Azt nem tudom, hogy a gyulai nyaralásról írt, meg a többi zagyvaság hogy jön ide.


Pszichológus?

2023. jún. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%

Te is full ítélkező vagy, a nagyanyád szerinted egy hárpia, az új feleségek mindketten annyit kapartattak, hogy nem lehet gyerekük, egyedül anyád volt a szent, nyaralgatnak a többiek, neked meg nincs lóvéosztás.

Proli egy család vagytok, veled az élen.

2023. jún. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%

Nem számít a véleményünk. Amit te elmondtál az a te igazságod, amit gondolom főleg anyukádtól ismersz, aki sértett fél a dologban. Ez rendben is van.

Nem számít hányan szavaznak apukád ellen vagy mellett, a ti kapcsolatotok, a te véleményed ettől nem fog változni.

Sajnálom hogy nem sikerült egy teljes és szerető családban felnőnöd. Ezt minden ember megérdemelné, de sajnos a világ nem ilyen tökéletes.

Pszichológussal tudsz esetleg a sérelmeidről beszélni, de inkább előre tekints. Te alakítsd jobban az életed, hogy ne örökítsd tovább ezt a fájdalmas családi mintát.

2023. jún. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%

apám és keresztapám újra nösült bár nem házasodtak össze


Magyarul nem nősült újra :D Na, kb ennyi értelme van az egésznek.

2023. jún. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
86%
Senki le sem szar a családban, de te annyira bizalmas kapcsolatban vagy az apád új nőjével és a nagybátyád új nőjével is, hogy mindketten megosztják veled, hogy tök véletlen MINDKETTEN meddők és mindketten épp azért meddők mert világi k.rvaként annyit kapartattak, hogy azok lettek. Hát persze, Pistike.
2023. jún. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Apámékkal a rokonok se foglalkoznak! Apai nagyanyámnak van két nővére Ildi és Rozália néni, ők se foglalkoznak mamával már vagy 20 eve ! Mindenki utálja. képzeljetek jol elek! 320 ezret keresek! mindenem megvan kutyak
2023. jún. 22. 09:26
 10/30 anonim ***** válasza:
53%

Nálunk is az apai nagymama szétmarta a két fia családját, a lányáét nem tudta, vagy nem akarta. Minket szinte utált, én mint unoka majdhogynem nem is létezek. Apám öccsét is elmarta a feleségétől, röviddel a gyerek születése után otthagyta a férjét, nem bírta tovább.

Nyaralni a másik családdal mentek, vagy apám vitte el őket. Engem ha apa elvitt, ők is odapofátlankodtak (az apai maka meg az új párja). Mikor arról volt szó h elmegyek éj is olaszországba, akkor azt mondták hogy félreáll az autó, nem tudok jonni 🤣🤣🤣🤣 mikor hazajöttek ment a nagy ajándékozás, olasz tészták, ételek, stb. Én kaptam egy hűtőmágnest, azt is apától, és mint kiderült hogy szegénynek állni kellett a lerobbant autó 700 eurós költségét. Szóval úgy lehúzták mint a sz@rt.

Én megértelek kérdező, ha mások nem is.Ez van, nem kell foglalkozni velük.

2023. jún. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!