Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit gondolsz nagybátyámék...

Mit gondolsz nagybátyámék viselkedéséről?

Figyelt kérdés
Apám testvére, keresztapám és párja mindig mondják "de nagy ember vagy" ha pl cigizek vagy ilyesmi.. meg ők mondhatnak mindent, én nem.. elmondanak minden gyereknek, hogy ne emberkedj meg ilyenek.. mondtam egy ismerősünkről véleményt hogy milyen k×rva meg ilyesmi.. aztán rámszólt keresztapám: tanuld meg ne mondj el senkit semminek.. bezzeg ők elmondhatnak mindenkit mindennek. 2 hete apum neki ugrott nagyinak ordított nagyival én meg nagyit megvédtem aputól és keresztapám jött felpofozott hogy kussolj még gyerek vagy ilyenhez, mitszólsz bele...... aztmondta ők 2x akkora idősek és felnőttek ők még az én életembe is bele avatkozhatnak ha nekik valami nem tetszik de én az övékébe soha... keresztapámék 41 évesek.... én pedig 20 elmúltam, lassan 21 leszek.
2022. aug. 30. 07:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnál függetlenedni? Felnőtt vagy. Egészségtelen a légkör a családban. Ordibálás, felpofozás, megszégyenítés, beszólások. Jobbat érdemelsz.
2022. aug. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális a viselkedésük, de szabadulni ettől csak a költözéssel tudsz.
2022. aug. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
8%

"aztán rámszólt keresztapám: tanuld meg ne mondj el senkit semminek.. bezzeg ők elmondhatnak mindenkit mindennek."


Látod, legalább tudják, mi a helyes!

És igyekeznek téged is arra tanítani.

Még ha ők nem is képesek megvalósítani.

Velük laksz?

Mindenkivel, aki felsoroltál?

2022. aug. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
3-as, igen, ezt úgy mondják, hogy bort iszik, vizet prédikál. Meg úgy, hogy képmutatás.
2022. aug. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Dehogy velük..anyámék elváltak. Anyuval meg anyai nagyi , nagyapaval lakom.. ök az én drága családom, akiket imádok, szeretek ők is engem! De járok apámhoz is meg apai nagyihoz. Apai nagyi, apám, és párja/mostoha anyám/ 3an együtt laknak.. abban az utvában ahol apámék laknak ott laknak keresztapuék is... 6 éves voltam mikor elváltak szüleim azaz 15 éve lasan
2022. aug. 30. 08:12
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A nagybátyádék gondolkodásmódjával végképp nem értek egyet, mert egyrészt nics joga Veled így beszélni, nincs joga Neked dirigálni, megütni meg főleg nincs joga, de apád viselkedése is problémás, ha ordibál az anyjával. Nálatok ezek szerint a családmodell, hogy az idősebbek felsőbbrendűek a fiatal felnőtteknél, nekik mindent szabad, illetve a nagyon időseket (nőket) nem kell emberszámba venni?
2022. aug. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Anyám meg anyai mama mindig mondja ne menjek apámékhoz mert bolond besenyő család
2022. aug. 30. 08:18
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

7: Hát, ha te is látod, hogy igazuk van, akkor legalább ritkábban menj oda!:)

És ezzel meg is van oldva.

2022. aug. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor házhoz jársz a hülyeségért. Elég egyszerű a megoldás, ne tedd ki magadat ennek.
2022. aug. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Hát a cibbányoknál ez így megy. Csak úgy megpofozzák egymást random. Még szerencse ha nem kerül elő a halef, meg a szamurájkard.
2022. aug. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!