Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Apám és nagybátyámról mit...

Apám és nagybátyámról mit gondolsz? és apai nagyiról?

Figyelt kérdés

minden véleményt, ki mit gondol, elfogadom!


Apám és testvérének a keresztapám elváltak anno..apám az anyámtól, keresztapám(nagybátyám) a keresztanyámtól. aztán újra nősültek, mindig is az apai nagyanya irányította őket azaz anyjuk. az én anyám meg keresztanyám szívüket lelküket oda adták anyósuknak(azaz apai nagyanyának) mégse voltak jók. apám és keresztapám újra nösült bár nem házasodtak össze csak élettársi kapcsolatban élnek. a nagybátyám élletársa , 11 évvel idősebb mint nagybátyám. apám és nagybátyám is kb 12 éve a második párjukkal élnek... mindkét nő nagy bulizás kúpolós életet élt! ezeket szereti a nagyi, imádja járnak nyaralni Gyulára ide oda, Görögországba! engem meg anyámat egyszer se vitt apám nyaralni! és most a lényeg amit írok! Apámnak is van egy gyereke az elsö házasságából azaz én! meg a keresztapámnak is van egy fia aza keresztanyamtol azaz elsö házasságábol! 22 éves vagyok, keresztapam fia 16 eves. 10 évesen láttam apámat utoljara mikr elvaltak anyamtol. se gyerektartast semit se fizetett. a keresztapam pedig 4 evesen latta a fiat unokatesomat! az se fizetett gyerektartast! se nem latogatta a fiat ugymint engem apam. ez a masik uj asszonyok akivel elnek gyerekük se lehet 12 eve egyutt vannak veluk , annyit kapartattak anno más emberektöl hogy gyerekuk se lehet minket meg eldobtak engem meg unokatesomat js pedig mas gyerekuk ugyse lesz mar


2023. jún. 22. 07:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
53%
Jah és apát sajnálom nagyon, hogy hagyja magát kihasználni, áttvágni..
2023. jún. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
68%
300-ból fejedelmien élhetsz 😂 luxus, hallod, kőluxus :D
2023. jún. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
68%

Istenem, hányszor jössz még ezzel a sztorival?

Nézd, oké, hogy szinte alig látsz, de keress már valami más szórakozáat is a gyakorin kívül. Hidd el, ez nem egészséges...

2023. jún. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
48%
320-ból jól élsz? Otthon mamahotelezel és eltartanak, máshogy ennyiből éhen halsz.
2023. jún. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
80%

"minden véleményt, ki mit gondol, elfogadom!"


Látom, azért kutyázod a válaszolókat.

2023. jún. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
73%

"annyit kapartattak anno más emberektöl hogy gyerekuk se lehet"

Kérdező, ez tipikusan vénasszony duma. Mássz már ki a nagyi sheggéből és ne ismételgess utána minden hülyeséget, mint egy fogykos papagáj...


Szerinted apád akarna másik gyereket? Valószínűleg téged sem akart. Meg kén

2023. jún. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
73%
Meg kéne értened neked is meg a nagyinak is, hogy nem mindenki akar gyereket..
2023. jún. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
64%

#14. Visszajáró kérdező, az anyai nagyszüleivel él, akik még akkor is lehordják, ha elmegy a kocsmába.

Vannak itt nagy bajok minden szereplőnél.

2023. jún. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
2023. jún. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
2023. jún. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!