Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Apám és nagybátyámról mit...

Apám és nagybátyámról mit gondolsz? és apai nagyiról?

Figyelt kérdés

minden véleményt, ki mit gondol, elfogadom!


Apám és testvérének a keresztapám elváltak anno..apám az anyámtól, keresztapám(nagybátyám) a keresztanyámtól. aztán újra nősültek, mindig is az apai nagyanya irányította őket azaz anyjuk. az én anyám meg keresztanyám szívüket lelküket oda adták anyósuknak(azaz apai nagyanyának) mégse voltak jók. apám és keresztapám újra nösült bár nem házasodtak össze csak élettársi kapcsolatban élnek. a nagybátyám élletársa , 11 évvel idősebb mint nagybátyám. apám és nagybátyám is kb 12 éve a második párjukkal élnek... mindkét nő nagy bulizás kúpolós életet élt! ezeket szereti a nagyi, imádja járnak nyaralni Gyulára ide oda, Görögországba! engem meg anyámat egyszer se vitt apám nyaralni! és most a lényeg amit írok! Apámnak is van egy gyereke az elsö házasságából azaz én! meg a keresztapámnak is van egy fia aza keresztanyamtol azaz elsö házasságábol! 22 éves vagyok, keresztapam fia 16 eves. 10 évesen láttam apámat utoljara mikr elvaltak anyamtol. se gyerektartast semit se fizetett. a keresztapam pedig 4 evesen latta a fiat unokatesomat! az se fizetett gyerektartast! se nem latogatta a fiat ugymint engem apam. ez a masik uj asszonyok akivel elnek gyerekük se lehet 12 eve egyutt vannak veluk , annyit kapartattak anno más emberektöl hogy gyerekuk se lehet minket meg eldobtak engem meg unokatesomat js pedig mas gyerekuk ugyse lesz mar


2023. jún. 22. 07:05
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
58%
Ja, nem tudtam, hogy bolond az egész pereputty. Mea culpa.
2023. jún. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
2023. jún. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
51%
#12,14 Na nehogy már 320 ezerből ne lehessen jól élni... :D
2023. jún. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
32%

Hol? Anyámnál a kisszobában max, az meg nekem nem meríti ki a "jól élés" fogalmát.

Vagy 320ból albit vagy lakáshitelt fizetve is jól lehet élni?

2023. jún. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
51%

#24

Másnak meg igenis kimeríti a jól élés fogalmát a szüleinél való élés.

Albérletet meg lakáshitelt fizetni meg csak akkor érdemes, ha van az embernek párja is, aki szintén keresőképes, így meg nem 320 ezer az összbevétel.

2023. jún. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
59%

Pesten lehet nem tudtok ennyiből megélni, de vidéken meg lehet. Nem mindenki pesti :D

Lehet méregetni a f@szt hogy ki mennyit keres, meg kinek mi az elég. Áhh! Pont múltkor volt egy kérdező, aki a párjával együtt 800at keres, de egy vasa sem volt félrerakva, na ez a csicskaság nem a 320 ezer 😄

2023. jún. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Ja, értem, a kérdező akkor azzal menőzik, hogy mamahotelben van egy középfos, de inkább alsó kategóriás fizuja, de neki ez jó. Hát nem ájultam el, mert ugye ez lett volna a cél a villantással.
2023. jún. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
84%
Pont a kerdező akart fszt méregetni a nevetséges fizujával :D
2023. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Vidéken ez felső kategóriás fizu, meg Pesten is inkább átlagos, de a nevetségestől is messze áll.
2023. jún. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Megélni kénylemesen meg lehet belőle.
2023. jún. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!