Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Neveljem fel a kislányomat...

Neveljem fel a kislányomat egyedül vagy menjek vissza a kislányom édesapjához, aki bántalmaz? Esetleg ha valaki tud adni tanácsot, vagy véleményét leírna szivesen meghallgatnám.

Figyelt kérdés
A helyes választ én is tudom de valamiért, talán a sok manipulálás miatt , úgy érzem megbolondultam és nem tudom mi a helyes döntés, vagy mit tegyek. Úgy érzem a depresszió át vette az egész lelkem felett az uralmat és az agyam le van blokkolva. A kislányom édesapjával elég hamar egybe költöztünk ami mellesleg csak 3 éve történt. Elég hamar be is válaltuk a kisbabát, amit nem is bántunk meg. Az első 2 év nagyon szép volt, de utolso évben az élettársam elkezdett alkoholizálni,ami nem mindennapos alkoholizálást jelent, hanem minden 3-4 hónapban egyszer, de akkor nagyon berúgott és mindíg agresszív volt velem,aztán pár hónapig megint lecsendesült és szépen éltünk.Majd már mikor teljesen viszanyerte a bizalmam újból elkezdett bántani. Először csak szavakkal bántott aztán a házban kezdte el szét törgelni a bútorainkat, ajtókat ilyesmit, később jött a lökdösődés aztán a torkomat kapdosta el,felemelt a levegőbe neki nyomott a falnak hajon fogva. Mikor kijózanodott mindent tagadott mondván hogy nem emlékszik semmire, és most utoljára ment a legmesszebre kivette a kislanyunkat a kezemből és szó szerint fejbe rúgott csak mert nem tetszett neki az ahogyan kiszedtem neki az ételt. Èn olyannyira nem is számitottam a rúgásra, hogy szinte nem is láttam a lábát, már csak azt éreztem hogy az arcom zsibbad és fáj. Ezek után megse bánta tetteit,még inkább le is köpött mindezt azért, mert nem úgy szolgáltam ki ahogyan az neki tetszett. Tudom a szerelem sokra képes mindig visza tudta nyerni a bizalmamat es teljesen elhittem mindig hogy már megváltozott de sose fog most ezt beláttám. 5napja haza költöztem a kislányunkal a szüleimhez viszont a kislanyhoz ugyanúgy joga van és muszaly vagyok neki is oda adni par órákra. Kislanyunk csak jövőhonapban lesz egy éves és tudom most mèg nemtudja hogy mi történt de lelkiismeret furdalásom van, és valami mindig arra késztet hogy a kislány miatt menjek hozzá visza mert szüksége van egy apapára is és annyira szerettem volna hogy teljes családként éljünk, de úgy látni ez nem fog megtörténni. Nagyon szereti már most az apját, de én nagyon meg utáltam ezt az embert. Szinte rá sem ismerek. Most folyamat azzal jön menjek visza hozzá, megváltozik és más lesz minden nem fog többet inni, de az igazság az, hogy már annyira felek tőle hogy a szüleim házából sem merek kilépni, mert félek bárhol megtalál es megint megver. A kocsik hallatán a gyomrom össze szorul és stresszelek. Teljesen tönkre tett. Helyesírásért bocsánat nem magyar az anyanyelvem, és ha végig olvastad köszönöm.

2023. aug. 16. 00:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
99%
Maradj a szüleidnél mindenképpen, ha visszamész, a gyerek ebben fog felnőni, vagy állami gondozásban, ha megöl a férjed. Ne engedj neki, mert soha nem fog megváltozni. Sírd ki magad, maradj otthon a biztonságban, utána keress magadnak egy olyan férfit, aki neked jó társad lesz. Ennek a házasságnak lőttek, csak az idődet vesztegeted, mert ekkora problémát nem fogsz tudni megoldani.
2023. aug. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

Ha ez komoly, akkor semmiképpen ne menj vissza, 100%, hogy nem lesz jobb a helyzet. Azt felejtsd el, hogy a gyerek miatt. A gyereknek tönkreteszed az életét azzal, hogy érzi, látja a szenvedésedet az apja miatt, vele is akkor teszed a legjobbat, ha minél előbb kilépsz a kapcsolatból.

Apja így is lesz, arra meg egyáltalán nincs szüksége, hogy együtt is éljetek.

2023. aug. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

"muszaly vagyok neki is oda adni par órákra2

Nem vagy muszáj veszélyes embernek, sőt büntetőperben el is ítélhetnek érte.

Hatóságokhoz még mért nem fordultál ezzel az üggyel?

Gyerekorvost, Családsegítőt, gyámügyet, rendőrséget, NaNe-t, sorstársakat, mindenkit meg kéne kérdezni erről és nem hiedelmek miatt odaadni életveszélybe a gyereket.

2023. aug. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Ird le a cimet es atugrok, majd megemlekeztetem en arra hogy tudja hol a helye az ilyen patkanynak. Biztos ne menj vissza hozza, az neked sem jo.. es a baba is erzekeli a negativ dolgokat es a feszkot.
2023. aug. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
95%

Ha ezeket látja a kislány hogy mit művel az apja, később hatalmas trauma éri majd, amikor felfogja majd mi történik, és félni fog az apjától. Ha most ilyen az apuka, később lehet rosszabb lesz a helyzet.

Hidd el neked is jobb lenne úgy, és a kislánynak is, ha nem mennél vissza ahhoz az emberhez. Ilyen szörnyű emberrel sose szabad foglalkozni. El kellene felejtened inkább azt az embert. És a kicsit is inkább távol kellene tartanod tőle.

2023. aug. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Vissza semmiképp se menj ilyen emberhez.
2023. aug. 16. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

4-esnek a taps. Teljes mértékben igaza van, az ilyet pofán kellene verni.

Uralkodjon saját magán ez a féreg, ne rajtad. Rengetegen vannak, akik hasonló kapcsolatból még nem léptek ki, csak ábrándoznak róla. Te megtetted nagyon helyesen.

Legyen már eszed meg méltóságod, hát a gyereket nem adnám oda egy ilyen állatnak. Jol irta előttem valaki, hogy még távoltartást kérne.

Kérdésedre a válasz, nem, ne egyedül neveld fel. Keress egy normális párt magadnak!

2023. aug. 16. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 hosszúhajú ***** válasza:
95%
minden minta amit a gyerek lát, akár rossz akár jó, hatással lesz a párválasztására a házasságára és a későbbi gyereknevelésére is. ha az ő élete elcsesződik, akkor azt fogja tovább adni....és tovább és tovább...- zárd le a kört.
2023. aug. 16. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Feljelenteni, bucira verni. Nem kell semmit érezned, jól látod a tényeket.
2023. aug. 16. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt komolyan kérdezed, akkor veled valami súlyos gond van. Fordulj pszichológushoz, vagy pszichiáterhez. És egyértelmű hogy NE menj vissza a pasihoz!
2023. aug. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!