Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Egy szülő, gyerek kapcsolat...

Egy szülő, gyerek kapcsolat milyen több generáción keresztül?

Figyelt kérdés

A nagymamám pl ugyanúgy nézne az anyukámra mint az anyukám rám?


Vagy egy dédmama ugyanúgy néz a nagymamámra?


Megmarad megtud maradni ez a jó kapcsolat?


De ez annyira fura mert azt jelentené, hogy valójában sose nő fel senki.



2023. szept. 11. 02:24
 1/5 anonim válasza:
71%
Inkább ne......
2023. szept. 11. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Természetesen a szülő-gyermek kapcsolat is folyamatosan változik az évek előrehaladtával, hiszen amíg valaki kisgyerek, a szülője gondoskodik róla, de idős korban ez megfordulhat és a szülő szorulhat segítségre, gondoskodásra. Abban is van némi igazság, hogy lélekben az ember egy picit "gyerek" státuszban maradhat, amíg élnek a szülei, de ez nem jelent azt, hogy nem él felnőtt életet, ha már nagykorú. A szüleinknek mindig a gyerekük maradunk, akkor is, ha már nekünk is vannak/lesznek gyerekeink.
2023. szept. 11. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Ahány család annyiféle kapcsolat lehet szülők és angyszülők felé.
2023. szept. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Apám a tesói meg a nagyapám szerették egymást, apám örült volna, ha fiúnak születek. Lány lettem, kvázi lesza...


Szóval nálunk nem ugyanolyan. Nekem nincs gyerekem, nem is lesz, szóval erről már nem nyiltkozhatok, de ha vállalnék, akkor igyekeznék jó kapcsolatra törekedni, hogy ő bízhasson a szülőjében nem úgy, mint a sajátomban.

2023. szept. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

*mint én a sajátomban


#4

2023. szept. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!