Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mi az igazság a viselkedésével...

Mi az igazság a viselkedésével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Anyósom mindenkinek azt mondja hogy mennyire szeretem engem, úgy örül hogy a fia velem van együtt (nem mintha nagyon foglalkozna a fiával) , mindenkitől ilyeneket hallok vissza, de amikor átmegyek hozzá akkor ennek pont az ellenkezőjét veszem észre. Tökre azt érzem hogy nem szeret engem. Szerintetek akkor most mit gondoljak erről? Mért viselkedik velem így, vagy mért mondja azt mindenkinek hogy szeret, ha így viselkedik? Nem tudom mi az igazság. Valaki segítsen.
2010. dec. 29. 12:39
 1/6 feketelovas ***** válasza:
100%
Eddigi tapasztalataim szerint ha a szavak és a viselkedés között van egy ilyen disszonancia, akkor valamelyik a kettő közül nem igaz. Nomármost, a szavak önmagukban nem sokat érnek, ha tények nem támasztják alá őket. Valakinek a viselkedése és a tettei viszont önmagukban véve tagadhatatlan tények, nem kellenek melléjük szavak.
2010. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem még szemben sose dicsért meg apám. Folyton csak a letolást kaptam akármit csináltam s ha valamire büszke lehetett volna akkor is kételkedett. De anyunak, szomszédnak, promnak mindig dicsér, hogy milyen házias, segítőkész stb vagyok. Szóval lehet szemben nemtudja kimutatni csak az érzéseit az anyósod is.
2010. dec. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 feketelovas ***** válasza:
Vagy kicsit egyszerűbben fogalmazva: a szavak csak annyit érnek, amennyi a hétköznapi döntések és cselekvések (vagy akár viselkedés) szintjén megvalósul belőlük.
2010. dec. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy jó színben akarja magát feltüntetni, azzal, hogy azt mondogatja mindenkinek, mennyire szeret téged, és valójában meg annyira azért mégsem. Sajnos nem ritka.
2010. dec. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a válasz, a viselkedése diszharmónikus, azaz nem minden úgy van aminek látszik. Csak kifelé játszik a környezetének, de jobb lenne-e, ha szidna mindenki előtt

hm? most az a baj, hogy kifelé szinészkedik és dicsér? a viselkedése az ami zavar igaz?

tehát valószinű nem gyakran vagy olyan emberek társaságában, akik amit mondanak annak megfelelően cselekednek is.. hát most megismerheted az "ilyen" emberek is léteznek ez a VV azaz a ValóVilág ébresztő, eddig hol jártál? meseországban? :-))))) ideje felébredni :-))))

miért viselkedik igy? hm..mert azt tanulta meg, valószinűleg a családjában ahol élt vele sem viselkedtek másképpen, azaz nem válalták fel az érzésüket az emberek, igy ő sem lett más ember, tehát maradnak a kegyes hazugságok. El tudod-e fogadni, hogy vannak olyan emberek akik nem sértik meg másokat azzal, hogy nem közlik velük a negativ érzelmeiket irántuk, ehelyett "kegyesen" az ellenkezőjét mondják? vagy elitéled inkább?

2010. dec. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
gerinctelen ember. Ennyi.
2010. dec. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!