Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy tetszik a Zoárd férfi név?

Hogy tetszik a Zoárd férfi név?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 19:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Ez a most tipikus túlbonyolított, extrakülönleges név. Egyébként sem tetszik, olyan ridegen hangzik.
2011. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Nem tetszik.
2011. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Ez az "oá" a közepén iszonyú. Először azt hittem, rosszul gépelted be és kimaradt egy mássalhangzó onnan :S


Sueretem az érdekes férfineveket, de ez egyszerűen csak béna.

2011. jan. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
53%

Nagy Zoárd jut róla eszembe egy gyermekmeséből :)

Mostanság mindenki extra furi nevet akar a gyermekének úgy látom, naponta van legalább 5 ilyen kérdés, de én mindenkinek azt tudom tanácsolni aki ilyenben gondolkozik: ne vadidegenek tetszik/nem tetszik véleményére hallgasson hiszen ízlések és pofonok, hanem a saját ízlésére.


Lehet hogy Kis Jucinak nem tetszik egy név mert a dagadt főnöke jut róla eszébe de Kovács Pistának meg igen mert a kedvenc nagybácsiját is így hívják. Nem lehet egy ilyen kérdést objekítven megítélni, az számít hgy Neked és párodnak tetszik-e.


Minden egyes név olyan asszociáót fog adni neked és a gyermeked ismerőseinek, amilyen az ő jelleme, hiszen az emberek formálják a neveket az ismerőseik számára, ez a lényeg!

2011. jan. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Nem tetszik...
2011. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
talán a marlonbrando az jobb? vagy a Ramóna? És a Pálé az is új nagyon ám! az hogy tetszik? a Pálé
2011. jan. 7. 19:32
 7/32 anonim ***** válasza:

Nem, ez ugyanolyan, mint Marlonbrando, a Pálé, meg a Ramóna. Erőltetett. Vannak tisztességes, normális nevek is, olyan is, amiből nincs százezer, mégis tisztességes keresztnév.


Amúgy meg ha megsértődsz, akkor miért kérdezel ilyesmit?

2011. jan. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Nem tetszik.

Amúgy nem, senki nem mondta, hogy a Marlonbrando vagy a Pálé jobb, de a Rontó Rikárdó Brájen sem jobb. Azt tessék már felfogni egyszer és mindenkorra, hogy senki sem a neve miatt lesz különleges, vagy jobb a többieknél.


Még egy magánvélemény a végére, bár tudom, senki sem kérdezte: én nem engedném, hogy ilyen neveket lehessen adni magyar nemzetiségű gyerekeknek. Hallottam már pl. Rontó Dzsokiról, és Lakatos Britniszpírszről is, bár lehet, hogy ezek csak legendák.

2011. jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Tetszik vagy nem tetszik, el kell fogadni.

Inkább adnám az ősi magyar Zoárd, Zuárd nevet a gyerekemnek, mint az innen-onnan importált régi vagy újkeletű neveket.

Nekem nagyon megfelel a Géza, Zalán, Örs, Kadocsa stb. férfinévnek, mint bármelyik másik, Robin vagy Rómeó.

2011. jan. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
akkor leírnátok hogy nektek milyen nevek tetszenek?
2011. jan. 7. 19:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!