Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy tetszik a Zoárd férfi név?

Hogy tetszik a Zoárd férfi név?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 19:20
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Amiket még felsoroltál mind undorítóak.cigányosak...Marlonbrando pfff...
2011. jan. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a Dávid, a Gábor, a Levente, a Bálint, a Zalán... Nem arra hajtok, hogy überritka legyen. Az ősi magyar nevek közül is tetszenek az egyszerűbbek. Hát a Zoárd az pont nem. Bocs.
2011. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

a zoárd pont hogy ősi magyar név


amiket meg felsoroltál, azok tök átlagos tucatnevek szerintem

levente pff mindig a gyümölcslé villan be a fejembe ha meghallom ezt az irritáló nevet, de a Zalán az tetszik

de attól még szeretném ha leírnátok a véleményeteket, és írnátok nektek tetsző neveket

2011. jan. 7. 19:46
 14/32 anonim ***** válasza:

Drága kérdező, pont arról van szó, hogy tökmindegy, hogy tucatnév-e egy név, ha azért akarsz olyan nevet adni a ygereknek, mint a Zoárd, hogy olyan baromi különleges legyen, akkor az már rossz... ha tetszik is, akkor nincs baj. Te lehet, hogy a Leventét mosolyognád meg, de én meg a Zoárdot, izomból :) Amúgy nem kimondott tucatnevek azok se, amiket én írtam, csak gyakorinbak, mint aZoárd. Szerintem egy két szülőnek az értékítélete elcsúszik. Amiből nem kettő-három van az országban, az már tucat egyes ismerőseimnek. Ezzel a hozzáállással vigyázni kell, mert terjed :)

Amúgy vannak kimondott tucatnevek is, amik nekem nagyon tetszenek, de azokat le se írom, mert meg leszek kövezve.


Amúgy pedig tudom, hogy a Zoárd ősi magyar név, ahogy írtam is, tetszenek az egyszerűbb ősi magyar nevek, de a Zoárd pont nem. Félreértetted.

2011. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg a sok hülye szülő miatt szívnak később majd a gyerekek.pl : Eperke,Málna,Zsálya.Könyörgöm,ne vicceljünk már.Amikor gyakorlaton voltam újszülöttosztályon,ott a doki mondta ,hogy egyszer kérdezték az anyától,mi lesz a gyerek neve.Anya válasza :Gesztenye.És ez most a fiú vagy a lány név?Ha fiú,ha lány Gesztenye lesz.Nagyon utáltam volna anyámat,ha ilyen idióta nevet adott volna.Miért kell kicseszni a gyerekekkel????????????
2011. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Nézz vissza, manapság volt vagy 5 ilyen kérdés. Mennyinél több az értelme hogy 35 idegen ír összesen 70 nevet, mint végiglapozni egy utónévtárat? Abban is idegenek által gyűjtött MINDENFÉLE nevek vannak........


Én írhatom hogy nekem tetszik a Levente, a Bence, a Patrik, a Dominik, és utálom ha valaki erőlteti a különleges nevet.

Egyszerűen süt a ma kiírt kérdésekről hogy a szülők extrázni akarnak. Mire jó?

2011. jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
20:05-ös totál igazad van.Amiket leírtál nagyon jó,nekem még tetszik a Gergely,Tamás,Ádám,...
2011. jan. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
A Zoárd a kedvenc férfi nevem.
2011. jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

19:43 vagyok

A Gergely és a Gergő nekem is nagyon bejön! És még a Máté is. Nekem spec tök mindegy, milyen gyakori, csak szép legyen, és menjen a családnévhez.

2011. jan. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Így van,a családnév sem egy elhanyagolható szempont,ha valakinek cifrább a vezetékneve,akkor valami egyszerűbb név illik hozzá,És fordítva.De nem kell elszállni,Áfonya,Eperke,Zsálya és társai...
2011. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!