Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy tetszik a Zoárd férfi név?

Hogy tetszik a Zoárd férfi név?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 19:20
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Elhiszem,hogy ősi magyar név,de nem véletlenül kopott ki a köztudatból.

Aki "különleges" nevet akar a gyerekének,mint nemrég volt itt egy nő,aki Oráliát akart a lányának,annak azt tanácsolom,hogy vegye fel ő.Éljen vele egy ideig és miután nem telik el úgy nap,hogy ne röhögnék körbe vagy ne kérdeznének vissza,hogy "hogy mondta",akkor áldja meg a gyerekét ilyen nevekkel.

2011. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Manapság pár szülő presztízskérdésként éli meg hogy a gyerekének különleges neve legyen és ezzel azt éri el hogy viccet csinál. Most itt nem feltétlenül a Zoárdra gondolok, de ez az Orália nagyon durva! Mondjuk a Gábor Gábor és Péter Péter is durva nagyon.
2011. jan. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Kisfiam Zalán lesz, de van egy csomó szép magyar név, amúgy a Zoárddal az a bajom, hogy nagyon kemény, és hideg, mint a Zsolt
2011. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Erről névről Lázár Ervin A négyszögletű kerek erdő c. könyve jut eszembe és nem bírok elvonatkoztatni. Bugyuta, mesebeli névnek tartom emiatt (is).

Nekem fiúnevek közül a Zsombor, Máté, Dávid, Dániel tetszik. Lánynevek közül az Alíz, Annabella, Lilien és Karolina nevek.

2011. jan. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Zoárd, a lépegető fenyőfa..:D
2011. jan. 9. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
Zoárd nagyon szép név! Nekem a családomban is van!
2011. jan. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:

Mondjuk en is Zoard vagyok es nem nagy stosz nekem mondjuk tetszik mivel ebben a varosban Szerbiaba ahol elek en vagyok egyedul Zoard ismernek eleg jol a helyiek es megjegyzik a nevemet :P :) amugy Szerb barataim hivtak meg Zoran-nak meg Zaharije (magyarul Zakariasnak) :) de toled fugg milyen nev tetszik mondjuk nekem a Csongor Istvan meg stb. nem igazan jonnek be de az Afonya Eperke meg tenyleg ugyanmar :D tulzas :)

udv

2011. júl. 2. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
Amugy mondtak nekem is hogy ridegen hangzik.De nem a nev teszi az embert hanem a tettei...!
2011. júl. 2. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
Szerintem borzalmas név. Kevés ilyen szörnyű fiúnevet tudnék mondani,: Álmos, Bátor, Győző, na nekem még ezek is gázak.
2012. márc. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Szoffi:)) válasza:
Nekem az egyik kedvenc férfi nevem!:)
2012. jún. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!