Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Értékrend teljes hiánya a nőknél?

Értékrend teljes hiánya a nőknél?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok ti mit mondtok erre a dologra. Adott egy férfi, akinek már volt egy olyan kapcsolata, ahol a hölgynek volt egy élettársa, ő szerette, bár alig taliztak, eleinte a lányon is az látszott, de mint amikor egy zsinórt vágnak el, egyik pillanatról a másikra szakít a férfival a nő. Most adott ugyanez a férfi öt év múlva ismét együtt van egy olyan nővel, akinek van valakije, de nem érez iránta semmit, és megtudta, hogy a volt férjével is lefeküdt pár hónappal ezelőtt, amikor még csak laza szakaszban járt a kapcsolatuk, és a nő szerint ez nem olyan nagy probléma, ettól ő nem qurva, a volt férjével már tíz éve ismerik egymást, nem rendszeres a dolog, nem is tervezett volt. Szóval jól érzem én ezt, mivel rólam van szó, hogy mi a fenének foglalkozok én ilyen nőkkel, mikor ezek két hónap után ráunnak a normálisabb férfiakra, csak az újdonságig bújnak, vágynak az emberre. Ezeknek qurva nagy lelki probémájuk lehet, amit így oldanak fel, hogy nem kötik le magukat lélekben vagy mi a fene? Nektek mi a tapasztalatotok? Persze ezzel a nővel is alig talizunk max a melóhelyen, és messze is lakunk, de jó volna szexelni vele amig még rávehető, de mivel gyereke van, és elvált, nincs "alkalom" hogy talizzunk, na meg a semmihez semmi köze sincs volt férje is ellenőrizgeti. :( Várom véleményeteket.
2011. jan. 18. 10:21
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 A kérdező kommentje:
Ja, persze mindkét hölgynek nem igazán volt családi körülményei olyan kivállóak,a második konkrétan állami gondozásu volt, szóval gondolom a szocializálódás is sokat számít ám, de minek kell kihasználni szeretetileg a másikat, dugványozni meg jó egy szemét is nekik. Mi ebbe a jó logika a nőknél?
2011. jan. 18. 10:26
 2/70 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen férfinak is baj van az értékrendjével.
2011. jan. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
70%

XXI. század....


Ez még semmi ahhoz képest amik történnek.

2011. jan. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 A kérdező kommentje:
eddig egy normális kapcsolatom volt, majd három évig, de nem éreztem jól magam benne, pedig a lány jó családból származó volt, de nem éreztem jól magam vele. Persze az én életem sem volt egy kimagasló, kiegyensúlyozott. Mi a fene van velem? :( Persze én sem venném el ezt a nőt, csak vágyom rá. Ez olyan nagy bűn?
2011. jan. 18. 10:32
 5/70 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló a hasonlót vonzza. Ezen már elgondolkodtál? Ébresztő! Te is dugványozni akarsz, ő is. Akkor?
2011. jan. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 A kérdező kommentje:
Ja ja tudom hagyadik század, de elég szomorú, bár biztos régen is voltak ilyen nők. Csak kár, hogy a magam fajta nekik csak léleksimogatónak, a xarháziak meg dugni jó nekik. És ez a bosszantó, mert tököt ültetni az ágyásba én is ugyanúgy akarok. :) Próbáltam viccesen megfogalmazni és nem alpárian. De szóval értitek..
2011. jan. 18. 10:34
 7/70 A kérdező kommentje:
Persze, de azt mondja, hogy ő nem szereti megtervezni, azt akarja, ha közelben laknék, hogy telózik és akkor taliznánk. De ha nem lehetséges a távolság miatt akkor muszály tervezni. nem? De ő nem szereti ezt tervezni, mert a tervezések nem jöttek még be neki soha. Szóval ebből is gondolom, hogy nincs minden lelkileg rendben, vele, de karózni akarna, hiszen látom rajta, bár most a napokban hogy kiosztottam kicsit, megváltozott más irányba.
2011. jan. 18. 10:36
 8/70 A kérdező kommentje:
A hasonló a hasonlót vonzásához meg csak annyit, hogy sosem csináltam semmi rosszat, tanult vagyok, becsületes amennyire csak tudok, csak ezen a téren volt már bakim, de mit tegyek, ha nem az otthonülő kis szende lányok vonzanak. Na persze férfiba meg olyan vagyok. :D Hát fura az élet. De ne ítéljetek el, nem én vagyok az egyetlen. A magamfajta is vágyik a tűzes érzésre értetitek?
2011. jan. 18. 10:41
 9/70 anonim ***** válasza:
85%
A hazassaga egyiknek sem lehetett rossz, hazudtak. Csak lenge talalkozasokra kellesz. A nos ffiak is ilyenek, mit vartal? Keress olyan lanyt, aki szabad es nem otthonulos. Egyebkent meg ki mint vet...
2011. jan. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
89%
Vannak nők akik könnyed, laza kapcsolatokba is belemennek, hogy legalább az állítólag hatalmas libidójuk rendben legyen, de közben teljesen normális viszonyról ábrándoznak, azt keresik, kettő az egyben, vkit az egyikre használnak, vkit a másikra, vkit semmire sem!
2011. jan. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!