Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Online családfakutatás?

Online családfakutatás?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan linkeket küldeni nekem,ahol ingyenesen meg lehet keresni,tekinteni a családfánkat?Keresgéltem,de nem sok dolgot találtam:S Előre is köszi:)
2011. márc. 14. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Fura kérdés. A családfáját mindenki maga szerkeszti általában. Szóval olyan nincs, hogy kompletten nézegetheted felmenőidet neten. mert pl ki csinálná meg ezt úgy, hogy tőled indulva, apukádon és anyukádon keresztül az 1600-as évek végig élt ősöd is ott legyen?! Szal csak úgy valaki nekiáll, nem is tudva, hogy ki vagy Te.. érted, nonszensz:D Adatbázisok léteznek pl, de ott csak szórványosan vannak használható adatok, ami szerintem nem elég egy komplett családfa elkészítéséhez. Néhány nyugati országban vannak nagyon frankó adatbázisok, de ott mint mindenre, ilyenre is van pénz, nálunk még csak hasonló sincs. Max csináld magad családfaszerkesztés. Olyan lehetséges még, hogy egy rokonod már elkezdte feltölteni az adatokat valahova és akkor egy része megvan a családfának, de az ugye csak vagy az apai, vagy az anyai ágra korlátozódik, hiszen valamelyik kiesik nálad, mert nem 100%-ban fedik egymást az őseitek (nyilván).


néhány hasznos link:


[link]

[link]

[link]

[link]

2011. márc. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!