Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit lehet ilyen esetben...

Mit lehet ilyen esetben tenni? . Mi a legmegfelelobb? . Miert utal?

Figyelt kérdés
nagymamam masfel eve leesett a labarol ezert apolni kellett (ra egy fel evra meghallt).ez edesanyamat megviselte,pedig anyosa volt,de o apolta miutan hazajott a minkabol,es egesz jol "osszebaratkoztak".ugyanebben az evben meghallt anya testvere tudorakban.Anyukamnak megmentek az idegei.Azota minden nap engem idegesit.Kiabal velem.Ha lazas leszek kiabal,ha valamit nem jol csinalok kiabal...mindenben talal hobat,csak,hogy kiabalhasson velem.Ugy erzem,hogy utal engem.Minden nap zabos... Nem szeret es ezt erzem...Nem tudom mit csinaljak...ha vele maradok meg fogok orulni...nincs olyan napom,hogy ne sirjak miatta vagy 2x,pedig nem vagyok hibas mindig... Amikor megkerdeztem tole,hogy miert csinalja ezeket azt mondta,hogy csak nevelni akar,de szerintem nem igy kell valakit nevelni,hogy minden nap vagy 2x megsirassuk(van ,hogy 1x-1x lepofoz mert,hogy o elkezd kiabalni velem es annyira felidegesit,hogy en egy kicsit felemelem a hangom,de nem orditok,csak kihangsulyozom,hogy nem kiabaljon velem!!!)...tonkre fogok menni...segitsetek...mit csinaljak? 15/l
2011. márc. 20. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Apukád?
2011. márc. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
anyu is ilyen mindenbe csak a hibát nézni.. :S ordít stb. tedd azt h nem szolsz neki vissza. fel kell neki dolgozni ezt az egészet. csak ne üssön meg. ülljetek le beszéljétek meg h ez zavar h kiabál,és sajnálod ami történt... :S megfogja érteni... :))
2011. márc. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Borzasztó, de nagyon sok ilyen anyuka van. A napokban olvastam egy nagy mondást: "Ha valaki rossz hozzád, szeresd jobban." Ez nem valami logikai bukfenc, hanem arra utal, hogy ha szeretsz valakit, akkor meg tudod szelidíteni. Szeresd anyukádat, és ne is titkold el előtte. Keveskedj neki néha egy kis csokival, máskor egy kis virággal, valami szép zenét is meghallgathasz vel, és más ilyesmi. Mintha te lennél az anyuka, és ő a gyereked. És egyszercsak azt veszed észre majd, hogy szeret téged. Szeretitek egymást. Nagyon jó lesz. 1-2 hónap alatt jön össze. Ne légy türelmetlen, ha az első próbálkozások nem sikerülnek. Lassú víz partot mos.
2011. márc. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!