Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Találkoztatok már ilyen...

Találkoztatok már ilyen ikerpárral?

Figyelt kérdés

..hogy "majdhogynem" ellenségek, pedig az életben nem sok ember van a családtagokon kívül, aki segítene az emberen, ha baj van. Mert itt nem az a helyzet, folyton csak marják egymást, beszólogatnak, ordibálnak és ez engem bánt.

Kiskorban még el is menne, de huszonévesen is???


2011. márc. 29. 20:11
 1/5 anonim válasza:
Nekem is vannak ilyen ismerőseim, ők már 30-on is túl vannak kevéssel...Elég sokat veszekszenek, iga ált. jóban vannak...
2011. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Igen, én vagyok az ikerpár egyik tagja.De az,hogy miért hosszú mese lenne,leginkább durva szülői kivételezésről szól a fiú felé(én vagyok a lány ,én szívok már évek óta)amire rájött a cukifiú nem én voltam,hanem ő viselkedése is.Ez van,szerintem már nem fog változni a kapcsolatunk.

21L

2011. márc. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon durván verekedtek is. De ott nem normális az egész család. Apuci verte anyucit, nagypapa verte nagymamát, stb...

Mindig van egy domináns az egypetéjű ikrek között és ez is ellenségeskedéshez vezethet. Neki minden sikerül, a másik elnyomott mellette, stb.

2011. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerek. 38 évesek. Nem jönnek ki, de mindketten hibásak (szerintem).
2011. márc. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem ikrek, csak testvérek, szintén huszonévesek, 1 év van köztük, 2 lány. Tudtommal már a kapcsolatot sem tartják, annyira eldurvult a helyzet, és mikor beszéltem velük (külön-külön), verekedéssel, gyilkossággal fenyegetőztek a másik iránt. Engem is bántott a dolog, így inkább nem is foglalkozom velük.
2011. márc. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!