Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ha apám nem tud velem normális...

Ha apám nem tud velem normálisan beszélni és viselkedni, akkor tőlem hogy várja el ugyan ezt?

Figyelt kérdés

Neki kéne példát mutatnia elvileg, de ha a b*zdmeg a k*rva anyádat, g*ci, szaros, senkiházi, úgy megverlek hogy beszarsz és társai mellet én még normálisan próbálok vele viselkedni, és szarik rá, állandóan csak piszkál mindennel, kiabál velem, szid, minden baja van, és egyszer vissza merek szólni, akkor még el is ver?

Ilyen ember mit képzel magáról, ki ő?

Hogy viselkedjek vele normálisan?

Hogy a francban értessek meg vele bármit is, hogyha a szép szóból nem ért, ha az ő stílusában beszélek, akkor meg elver?

Állandóan az a baja, hogy honnan van ilyen mocskos szám és nyomorult viselkedésem, de magába nézni persze nem képes!

Mi az istent csináljak?


2011. ápr. 3. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Nem tudsz elköltözni tőle?

Nincs egy normális közeli rokonod, aki segítene?

Anyukád?

2011. ápr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
vedd fel egyszer amikor örjöng veled és játszd le neki.
2011. ápr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Anyud?
2011. ápr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy se vielkedjél vele.


Túlfejlődtél ennek az embernek az értelmi képességein.


Szomorú de ez van.


Legyél passzív, és intézz el mindent fél szóval, továbbá rejtsd el előtte a személyiséged és az érzéseidet.


Az ilyen ember megérdemli, hogy a saját levében főjön puhára.


Magadra maradtál, ez az ember csak rombolhat rajtad, innetől magadat kell tovább építened.

2011. ápr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak van valami sebezhető pontja.
2011. ápr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem tudom, szerintem biztos nem ezt fogod csinálni de tanulj meg picit boxolni és amikor egyszer azt csinálja amit szokott verd meg nagyon és mond meg neki hogy ez nagyon rosszul esett neked és halálosan szégyelled magad de már nem bírtad ki amit művelt és fejezze be vagy durvább következményei lesznek. (nem ölöd meg vagy ilyesmi, őt nem bántod, csak találj ki valamit hogy mi)
2011. ápr. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az előző vagyok, mégcsak most olvastam el a kérdés alatti részt, ez felháborító, nekem is voltak gonjaim az apámmal, és megértelek, ha rám tudsz írni priviben és élnél az ajánlatommal akkor irj ha meg nem akkor én irok neked csak ird ide vissza h nem tudsz, az az ajánlatom h elmegyek hozzád (feltéve ha fizeted a vonatjegyed) és ketten elbeszélgetünk apuddal hogy mi is legyen a közeljövőben
2011. ápr. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!