Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Anyukám testvérének van egy kisfia, anyukám testvére megkérdezte, hogy nem lennék-e a kisfiúnak a keresztanyja, anyukám másik testvére lenne a keresztapja, mivel anyukám másik testvérének nincs barátnője se felesége, ezért lennék én a keresztanyja a kisfiúnak! Amikor anyukám testvére erről

kérdezett én azt válaszoltam, hogy még nem tudom, jövőre szeptemberben lenne a keresztelő, csak az a nagy baj, hogy nem tudom eldönteni, hogy lennék-e a kicsi keresztanyja, mert ha igent mondok akkor attól félek, hogy valaki az osztályban megtudja, hogy ilyen fiatalon 13 évesen keresztanya vagyok, viszont az a másik baj, mert hogyha nemet mondok akkor félek, hogy megbántom, nem akarom anyukám testvérét megbántani, viszont azt sem akarom, hogy már 13 évesen keresztanya legyek! Légyszi segítsetek, nagy gondba vagyok, várom a válaszokat!


2011. máj. 2. 20:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Miért baj az, ha 13 évesen keresztanya lennél? Miért foglalkozol másokkal?

Ha igazán szeretnéd, akkor hajrá. Ez egy csodálatos feladat. :)

2011. máj. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem anya leszel 13 évesen, hanem keresztanya... Én büszke lettem volna rá, ha 13 évesen erre megfelelő személynek tartanak, és mindenkinek elújságoltam volna:) és nem vagyok öreg, 21 vagyok.
2011. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, nem kell elvállalnod ezt a feladatot, csak azért, hogy ne bántsd meg anyukád testvérét. Ha viszont te is szeretnéd, akkor ne foglalkozz azzal, hogy mit szólnának hozzá az osztálytársaid. Ez nem egy szégyellnivaló dolog.
2011. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi!

De valahogy úgy érzem ez nem fog össze jönni!

2011. máj. 2. 20:12
 5/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy te egy aggodalmaskó gyerek vagy. Itt az ideje kinőni belőle. Szerintem az nem gond, hogy az osztályban megtudják? Mi lenne a rossz abban? Nem kell félned meg emiatt. Ha ők úgy látják,hogy alkalmas vagy ilyen fiatalon is, akkor én a helyedben megtiszteltetésnek venném. Jövőre szeptemberben? Az még odébb van. Addigra 14 leszel. Nagylány. Felnőtté avatás neked is. Kérdezd meg, hogy mi a feladatod mint keresztmamának.


Viszont az kérdés, hogy vallásosak-e tényleg, vagy csak formaság az egész.

Az is kérdés, hogy te magad mennyire vagy vallásos. Komolyan tudod -e venni, vagy csak szinjátéknak tekintenéd. Erről jó lenne beszélni a szülőkkel. Biztos aranyos a kisfiú. Én biztos elvállalnám.

2011. máj. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ha ez segít én 8. szülinapom előtt pár nappal lettem nagynéni.
2011. máj. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Basszus most komolyan azért akarod elutasítani mert nehogy megtudják az osztálytársak? Emiatt megbántanád az egész családodat??? 30 évesen tudod hogy fogod majd bánni ha netán magányos leszel és nem lesz a kisfiú neked a keresztfiad? Képzeld nővérem osztálytársa anno pont 13 éves korában lett keresztanya és az összes osztálytársa rohadtul féltékeny volt rá! Nem értem mi ebben a ciki, úgy néz ki változnak az idők, anno amikor én voltam 13 a papucs zoknival volt ciki nem a keresztanyaság..
2011. máj. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Irigyelni fognak az osztálytársaid.:)Mert keresztanyunak lenni nem semmi dolog ám!Sok bizalommal és szeretettel jár az.Nem akárkit szoktak felkérni ilyesmikre és visszautasítani soha nem illendő dolog.

Az én párom 15 évesen lett keresztanya és ráadásul az unokatesója keresztanyja.Azután begyűjtött még 4 db keresztanyuságot amiben csak 3ban vagyok én a keresztapa.De én nem kicsit vagyok ám büszke arra:). Az ismeretségi körömben senkinek nincs ennyi keresztgyereke mint nekünk.

Csak most majd nemsoká fognak férjhez menni ezek a keresztgyerekek és illő lesz majd kitegyünk magunkért amúgy rendesen . De üsse kő, nekem így is megéri.

2011. máj. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem is az a legnagyobb baj, hogy már 13 évesen keresztfiam legyen, csak félek, hogy azzal is kicikiznek az osztálytársaim, ha megtudják, hogy az unokatesóm lesz a keresztapja, meg hát attól is nagyon rettegek ha azért is kicikiznek, hogy 13 évesen már keresztanya leszek! De hát, titokban azért mégsem tarthatom majd!
2011. máj. 6. 14:00
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne fogadd el.. Már tisztán látok.. Egy ilyen emberre soha semmit még egy plüsskutyát sem bíznék.. Kicikizik... Eszem megáll.. Remélem többet szóba sem állnak veled a rokonaid.
2011. máj. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!