Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Anyukám testvérének van egy kisfia, anyukám testvére megkérdezte, hogy nem lennék-e a kisfiúnak a keresztanyja, anyukám másik testvére lenne a keresztapja, mivel anyukám másik testvérének nincs barátnője se felesége, ezért lennék én a keresztanyja a kisfiúnak! Amikor anyukám testvére erről

kérdezett én azt válaszoltam, hogy még nem tudom, jövőre szeptemberben lenne a keresztelő, csak az a nagy baj, hogy nem tudom eldönteni, hogy lennék-e a kicsi keresztanyja, mert ha igent mondok akkor attól félek, hogy valaki az osztályban megtudja, hogy ilyen fiatalon 13 évesen keresztanya vagyok, viszont az a másik baj, mert hogyha nemet mondok akkor félek, hogy megbántom, nem akarom anyukám testvérét megbántani, viszont azt sem akarom, hogy már 13 évesen keresztanya legyek! Légyszi segítsetek, nagy gondba vagyok, várom a válaszokat!


2011. máj. 2. 20:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb probléma az, hogy mások véleményei jobban érdekelnek, mint hogy azt tedd, amit igazán szeretnél, mint hogy egy gyönyörű kisbaba nevelésében segítenél, mint hogy örömet szerezz saját magadnak és a családodnak.

Így ne legyél keresztanya! Majd, ha felnősz a feladathoz, talán..

2011. máj. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi, hogy a család nem lehet ciki!!
2011. máj. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

butaság!!!!!!!!!


akokr érezhetnéd cikinek a dolgot, ha az oszálytársaidnak elárulnánk, hogy mert féltél az ő véleményüktől azért nem vállaltad.Nah ez a félelem ciki, meg majd a kisgyereknek elmondják, hogy Te nem akartál a keresztanyukája lenni. Akkor hogy érzed majd magad? vagy fordított helyzetben hogy éreznéd magad?

Szedd össze magad nem vagy már pici gyerek addigra 14 éves leszel, mire ez bekövetkezne..nőjj fel annyira mintamennyire a rokonaid hiszik, hogy felnőtt vagy, mert egy ilyen dolgot nem bíznak csak úgy rá valakire, nagy bizalom

Neked hány évesek a keresztszüleid? amikor ő 13 lesz te már 26...

nme kell félded h megbántod, mert ez nem félelem kérdése, hanem tutira megbántod őket, én is megbántódnék, ha visszautasítanál

2011. máj. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Én átadnám a másik jelöltnek a lehetőséget a helyedben.
2011. máj. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
en is 13 eves vagyok es keresztanya lettem egy honappal ezelott egy fiucskanak es szerencsesnek erzem magam ezert..... :D
2012. okt. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!