Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Vissza adja a dédinek a gyürüt?

Vissza adja a dédinek a gyürüt?

Figyelt kérdés
A lányom kapott a Nagymamájátol egy szép köves gyürüt ajándékba. De most vissza kéri mert a kislánya kéri tölle hogy hol van mert az az övé azt mondja. Édesapja felöli Nagymamárol van szo/ Vissza adja neki ? De ha már egyszer neki ajándékozta miért kéri?
2011. máj. 21. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:

én visszaadnám,így nincs áldás rajta(!)

nem tudom mi van mögötte, időseke néha becsavarodnak saját gonolataikba, néha nehéz megérteni,

lehet, hogy elfelejtette, hogy odaadta, lehet valami miatt most ez életfontosságú neki,

nem veszekednék, abból semmi jó sem lehet -> vissza

2011. máj. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*-e, gondolataikba :)
2011. máj. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vissza...simán...ennek így semmi értelme.


Bár egy jó tanács: úgy adjátok vissza, hogy a lányod a nagyinak adja a "kislánya" előtt...


Amúgy ki a fene a "kislánya"???? Mert ha a nagyi lánya, akkor az már nem lehet KISlány...max a férjed testvére?

2011. máj. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen amugy a kislányával eltartási szerzödést kötött és biztos azért az övé. Mert a fia meghalt.
2011. máj. 21. 07:09
 5/6 anonim ***** válasza:

A családi béke érdekében szerintem is az lenne a legjobb megoldás, hogy adja vissza azt a gyűrűt.

Viszont a nagymama is a sarkára állhatna elvégre a saját unokájáról van szó és még él, hogy eldöntse, hogy hová kerüljön az a gyűrű és igen is elmondhatná a lányának h ő odaajándékozta az unokának a gyűrűt.

Ha meg a lánya ezen megsértődik , ez az ő szegénységi bizonyítványa lenne elvégre nem egy idegen örökölte meg!

Elképesztő, hogy a kapzsiság mi mindenre képes...

Én szerencsére ezt nem tapasztaltam meg a családtagjaim körében.

2011. máj. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na most komolyan kérdem ki az a "kislány"?

ÉS most a dédiről vagy a nagymamáról van-e szó???


Végül is mindegy csak így nagyon gyerekesre sikeredett a kérdésed, és látszik hogy a fejedben tiszta káosz van...

2011. máj. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!