Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek másképp kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek másképp kellene ezt a helyzetet kezelnem?

Figyelt kérdés
A párommal együtt vagyunk pár hete, nagyon boldogok vagyunk, szeretjük egymást, a probléma mindössze annyi, hogy cigarettázik és ez engem zavar. Nem azért mert ellene vagyok, nem zavar, ha valaki cigizik a baráti körben, csak ugye őt féltem is meg elég rossz olyannal csókolózni aki előtte szívott el egy szálat. (Aki volt ilyen helyzetben, tudja mennyire rossz. ) És megteszi értem azt, hogy mikor együtt vagyunk akkor nem cigizik, viszont ha barátokkal vagyunk más a helyzet, rám fogja, hogy miattam nem cigizhet. Ami igaz, de akkor is mondhatná azt, hogy épp nem kér vagy ilyesmi. Meg van mikor rám néz, meg szinte könyörög, hogy hagy szívjon már el egyet és ezzel olyan idióta helyzetbe hoz mindenki előtt! Szerintetek "gonosz" vagyok emiatt? Ő "gonosz" emiatt? Ti mit csinálnátok? Ezt nem várhatom el tőle?
2011. aug. 23. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
meg kell, hogy engedd neki néha
2011. aug. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Megszoktam.. Mikor barátokkal vagyunk, haverja is szívja, akkor látom,hogy sza.r neki, engedek egy szálat.. Olyankor mindig tisztára odavan..
2011. aug. 23. 13:41
 3/11 anonim ***** válasza:
2,5 évig voltam együtt olyannal aki cigizett, annak ellenére hogy allergiás vagyok a cigifüstre köhögés, fulladás jön rám. Nem sűrűn szívott a jelenlétemben engem mégis nagyon zavart, szinte az egész kapcsolatunk alatt ezen ment a vita. Szét is mentünk, de soha többet cigissel. Nem vagy gonosz emiatt, ha nem tudod elviselni, neked is más párt kéne választanod, mert a cigis nem fog engedni, vagy megszoksz vagy megszöksz, tudod...
2011. aug. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hat ezt velem nem csinalnad meg h te mondod meg h mennyit szivjak... mikor osszejottunk is tudtad h cigizek uh nincs miert korlatozz...
2011. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, már arra gondolok, mi lenne ha én is rászoknék? Akkor már nem zavarna..
2011. aug. 23. 13:45
 6/11 anonim ***** válasza:
ennek nagyon rossz vege lesz igy. a pasik uatljak, ha korlatozzak oket, foleg, ha valamire 'engedelyt kell kerniuk'. nem az anyukaja vagy, a baratnoje. raadasul meg csak par hete vagytok egyutt. hordjatok magatokkal ragot, es minden cigizes utan oblitse ki a szajat, mosson fogat vagy kapjon be egy ragot, akkor mar alig fogod erezni. (nalunk is problema, mert neha ragyujtok, a parom nem szereti). te meg nehogy raszokj a cigire emiatt! :D
2011. aug. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
jól kezeled, amennyiben nem zavar, hogy h ülyét csinál belőled és lejárat, mondván egy szálat se szívhatsz el. a haverok tutira kinevetnek a hátad mögött. én a párod helyében hamar dobnálak. az én barátom is cigizik és egyáltalán nem zavar, pedig 4 éve vagyunk együtt
2011. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb elege lesz abból, hogy megmond neki rágyújthat-e...főként általában hogyha tiltanak valamit az ember annál inkább ellenkezik. Hagyd hadd szívjon annyit amennyit akar ( "ez a megengedek egy szálat" nagyon gáz, főleg mások előtt) Tényleg nem az anyja vagy, egy férfi barátnőt, társat akar maga mellé nem pedig egy anyát (már van egy neki) vagy pedig börtönőrt... Előbb utóbb meg fogja unni aztán meg jönnek a veszekedések, elhidegülés stb. Hagyjad...ha szeret meg fog próbálni leszokni vagy kevesebbet szívni magától SAJÁT döntése alapján, de ehhez is idő kell, a cigizés (megszokás) nagy úr, nem megy egyik napról a másikra, szóval csak rosszabb ha erőlteted...
2011. aug. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy ez így nem jó.. Ezért is kértem tőletek segítséget. De akkor mit csináljak?

Köszönöm,hogy elmondtátok a véleményeteket, de választ nem kaptam.. Szeretem őt és nem akarom,hogy emiatt vesszünk majd össze..

2011. aug. 23. 14:29
 10/11 A kérdező kommentje:
Az is saját döntése volt,hogy amikor velem van nem cigizik.. Nem kértem meg rá! Még összejövetelünk előtt megkérdezte,hogy engem zavar-e.. mondtam,hogy igen.. Tudta,hogyha összejön velem nem fogom pártolni ezt a szokását.. Saját döntése volt ez mind! Nem kényszerítem semmire..
2011. aug. 23. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!