Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, nem tudom,...

Mit csináljak, nem tudom, hogyan kéne kezelnem ezt a helyzetet? Én nem akarok így élni!

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok és az a problémám hogy több mint 2 éve nem volt senkim egy percig sem. Tudom, mások számára ez talán nem nagy gond, te én már teljesen ki vagyok emiatt, és nem tudom mi lehet a baj. 19 éves koromban jöttem össze először egy fiúval ez a kapcsolat 5 hónapig tartott, ő vette el a szüzességemet. Azóta viszont senki nem volt az életemben és már elegem van belőle! Pedig mások szerint szép vagyok, adok magamra, hosszú hajam van, átlagos testalkattal, szeretem a nőies ruhákat. Szórakozóhelyekre is eljárok, nem nézek ki se ribancosan, sem túl szolidan, hanem normálisan. Igaz, barátom nincs túl sok, befejeztem a sulikat és sokkal megszakadt a kapcsolat és alapjába véve nem vagyok nagyszájú, kicsit csendesebb vagyok de ha már ismerős közegben vagyok akkor már oldottabb tudok lenni. Egyájszakás kalandokba soha nem mentem bele és nem is mennék, nekem az kell hogy szeressen valaki. Már a munkahelyemen is szégyenlem kérdezgetik van e valakim és olyan rossz mondani hogy nincs, meg a rokonok, ismerősök előtt is olyan rossz, szerintem már azt hiszik lezbikus vagyok vagy gyagyás... (de komolyan, nem túlzok). Anyukámon is látom hogy örülne ha lenne valakim, de egyszerüen nem sikerül sehogy sem! Már internetes párkereséssel is próbálkoztam hát hagy ne mondjam... sok kamus, szexmániás. Persze lehet hogy csak pont nem fogtam ki a normálisabbakat. Ha bulizni megyek oda se jön hozzám senki csak részegek idióták... Mit csináljak? Ja és még mielőtt valaki azt mondaná, nem akartam én görcsösen a dolgot, de mostmár elegem van. Már az öngyilkosságon is gondolkodtam én nem akarok így élni! Nem akarom hogy nyominak gondoljanak a körülöttem lévők, hogy én nem kellek senkinek, és szeretnék boldog lenni valakivel! Mit tegyek? (nem fogok pszichológushoz járni)Köszönöm a válaszokat és bocsi ha hosszú lett.
2009. okt. 4. 13:22
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
92%

Öngyilkosságot felejsd el! Az nem megoldás.

Még annyira fiatal vagy. Élj bulizz és hidd el majd a sors neked is elhozza az igazid csak ne add föl!

2009. okt. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
90%

mit tegyél mit tegyél.Semmit. Ugyanígy járj el szórakozóhelyekre, kirándulni, esetleg szakkőrökbe, szociális programokra. És majd ha ott lesz az ideje, megismerkedsz valakivel.

Énis voltam 3 évig egyedül...naés? eszembe nem jutott ilyeneken filózni. Ha egyedül nem vagy boldog, mert neked ehhez kell még egy ember az már rég el lett cseszve. Tanulj meg egyedül boldog lenni, élvezni az életed, kikapcsolódni, felszabadulnak lenni. Aztán majd alkalmas leszel egy kapcsolatra. 2 év és most vagy 21, úgycsinálsz mintha egy kivénhedt 60 éves vénlány lennél. Tudod mennyi pasi fog még a sarkadban taposni?

mit kell ezen görcsölni? mert igenis görcsölsz és ezt érzik is, mert az embernek van kisugárzása. Belőled perpill ez jön le.

Szabadulj fel. Örülni fogsz majd még annak, ah egyedül tudsz majd lenni. Hidd el.

2009. okt. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Igen-igen pár hónapig örül az ember ha egy kicsit egyedül van de azért évekig... Azért csak jobb kapcsolatban. És én nem tudom, mi a baj velem, én tényleg már rohadtul el vagyok keseredve meddig várjak még hány évet? Akkor már inkább véget vetek az egésznek.
2009. okt. 4. 13:36
 4/36 anonim ***** válasza:
68%

Ahogy elolvastam a válaszod nagyon szimpatikusnak tünsz (ne érts félre, lány vagyok), és komolyan mondom szerintem a fiúk/férfiak olyan valakire vágynak hosszútávon amilyen te vagy, csak az a nagy szerelem még várat magára. Nagyon buta dolog, hogy emiatt öngyilkosságra gondolsz, minden bizonnyal megtalálod a neked való embert, és pont akkor amikor nem is gondolsz rá. Nézd meg pár napig eszedbe sem jut, hogy pasi kéne és pont akkor fog betoppanni az életedbe.

Őszintén kivánom, hogy megtaláld a hozzád való férfit és majd nem fogod bánni, hogy ennyit vártál rá :)

2009. okt. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm szépen. Igen, de miért kell évekig váratnia? Tényleg nem értem. Én nem akarok várni, ezt csináltam eddig, és tudom butaságnak tűnik amiket írok de annyira rossz hogy beleőrülök! Most is könnyezik a szemem. Senki előtt nem mutatom ki a gondomat, nem akarok szánalmasnak tűnni. Mindig mindenkinek azt mondani nincs pasim és hétvégente is itthon unatkozni ebbe bele lehet őrülni! :(((
2009. okt. 4. 13:53
 6/36 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó vagyok, pár kérdéssel lennebb, van egy srác hasonló problémával, itt a lehetőség használd ki, egy próbát megér
2009. okt. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
88%

Figyu, egyszerűen nincs alkalmad normális pasikkal ismerkedni. Szórakozóhelyeken nem csoda, hogy nem tudsz összeszedni egy normális pasit. Egyszerűen körülötted biztos kevés pasi van, aki szóba jöhet, nem forogsz olyan környezetben.

Kapaszkodj meg, nekem az első komoly kapcsolatom 23 évesen volt. Előtte meg pofára estem egyszer, hogy szinte üldöztem egy srácot, aki régebben szerelmes volt belém, aztán meg kiderült, hogy már nem is szeret, és csak hülyét csináltam magamból. Szóval volt ilyen is, ma már túl vagyok rajta.

Talán jobban tudtam volna ismerkedni, ha külön vagyok a szüleimtől, mondjuk albérletben. De mostmár mindegy.

Jártam régebben pszichológushoz is. Azt mondta a doki, hogy nagyon sok helyes, normális pasi jár hozzájuk, akik nem tudnak ismerkedni, nincs párjuk. Szóval nem csak te vagy így.

Még előtted az élet, próbálj olyan helyeken megfordulni, ahol ismerkedhetsz.

30/L

2009. okt. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azóta már 2x férjhez mentem.
2009. okt. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
84%
Szóval ha kérdezik, miért nincs pasid, akkor egyszerűen csak mondd, hogy nincs is alkalmad ismerkedni.
2009. okt. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
79%
Szia!Az öngyilkosságot tényleg azonnal felejtsd el!Azzal nem oldódna meg semmi,csak anyukád készülne ki,de rendesen.Nem olyan nagy dolog,21 évesen szinglinek lenni.Én is az voltam a te korodban,sőt 21évesen veszítettem el a szüzességemet is.Nem kapkodtam el,pedig én sem voltam egy ronda nő,meg most sem érzem magam annak 33 évesen.10 éve stabil kapcsolatom van és 2 gyerekem.Nem érzem azt hogy bármi is kimaradt volna az életemből.Viszont van egy férfi ismerősöm aki ilyen lányt keres mint te,de nem talál,akit meg talált,az csak kihasználta,csak a pénzre,meg a kocsira ment.Kicsit idősebb mint te,32éves,nem is néz ki rosszul,dolgozik,szerintem minden rendben van vele és tudom hogy megbecsülné,ha lenne valakije,de valamiért neki se jön össze.Ezt csak azért írtam le,hogy lásd hogy más is van így,nem vagy egyedül.Kitartás,jönni fog a nagy Ő!
2009. okt. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!