Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerintetek Olasz származású...

Szerintetek Olasz származású vagyok?

Figyelt kérdés
Tinelly a vezeték nevem, és ez olyan olaszosan hangzik. Mindig is érdekelt, hogy az vagyok-e. Lehet hogy így van? Ráadásul van olyan ember hogy Tinelli. De az enyém meg y. Ti szerintetek?
2011. máj. 28. 22:00
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
ez nem olasz :) sokat vagyok olaszban de ez tuti h nem olasz :) bocsi. Inkább Spanyol.
2011. máj. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
Honnan kellene tudnunk?Van kolompár nevű haverom és nem cigány. Mit számít a név?
2011. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:

Kutasd ki a családfádat, ahhoz nem kell apád, csak egy telefon, meg a felmenők születése-halálozása szerint illetékes anyakönyvi hivatalok.Így találhatsz egyéb felmenőket is-hja, a facebook korát éljük, ez óriási segítség...

Hátha valaki, akiről még nem is tudod, hogy a rokonod, tud valamit;)

2011. máj. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
A válasz megírásának időpontja: ma 22:26-nak igaza van facebookal kaapcsolatban,mert ha oda beírod ezt a nevet,akkor kitudod derítteni hogy melyik országban található többnyire ilyen név,ez esetleg egy támpontot adhat,én is múltkor nem tudtam rájönni egy évre hogy milyen származás lehet,de a facebook megoldotta a problémát,ez valóban nem rossz ötlet!
2011. máj. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
Hát most megnéztem a facebookon!Ennek semmi kze az olaszhoz,a spanyolhoz már annál inkább!De láttam köztük sok brazil származásut is,úgy hogy szerintem az olasz az felejtős,inkább spanyol az adatlapok alapján!
2011. máj. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
ez egy magyar vezetéknév.sok mindenkinek van ilyen tinelly-s vezeték neve.nem vagy olasz nem vagy spanyol nem vagy brazil csak MAGYAR vagy!!!!!!!
2011. máj. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
Y-nal nem hiszem, hogy olaszos lenne a neved. Az y viszont erősen magyar nemesi család név végződés.
2011. máj. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most legalább nem vagyok annyira bizonytalan. :)
2011. máj. 29. 11:25
 19/44 anonim ***** válasza:

Szia!


Amikor elolvastam a vezetéknevet, nekem nem tűnt olasznak, hanem inkább írnek (Donnelly, Kennedy, Sanaghy.. stb stb), aztán rákerestem és Laren Tinelly néven van ír csaj. Tinelli inkább latinos, de minden előfordulhat.

2011. máj. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:

Nekem a tinellyre spanyol énekest ad ki, még véletlenül sem olaszt. :D vagyis vmi dél-amerikai, de spanyol nyelvű.

Valamint a wikipedia egy sportolót, aki ír származású.

Annyira vagy olasz, mint a párom lengyel, akinek meg olyasmi eredetű a neve.

2011. máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!