Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit Tegyek? Nagy gond is...

Mit Tegyek? Nagy gond is lehet? MEGŐRÜLÖK Vagy ez felesleges pánik?

Figyelt kérdés

5 fős családban élünk ösz 3 gyerek és már régóta észre vettem hogy apám mindig a társkereső oldalakat bujja.


most nem tudom ez mit hat de anyám depressziós beteg...


szóval lényeg a lényeg nem tudom mit kezjek kezdem azt hinni apám el akar hagyni minket.

többször rajta kaptam hogy más számomra ismeretlen nők képét nézegeti és levelezget.

és mindig tagadja kérek help et!!:-((


2010. máj. 29. 20:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nagy gond is lehet. Ha amúgy jóban vagy az apukáddal, négyszemközt /de csakis úgy/ rákérdezhetsz. Mondd meg, hogy anyukádnak nem szóltál, tőle szeretnéd hallani az igazságot, mert mint gyermek szeretnéd magad biztonságban tudni a családban. Kérdezd meg tőle, milyen kiltásaid vannak a család jövője tekintetében.
2010. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
ezt már be akartam vetni de tudod félek megbántja őt és még parázok is amugy eléggé jó viszony van köztünk
2010. máj. 29. 20:19
 3/18 anonim ***** válasza:
21%
Az apukád felnőtt ember. Szerintem ne szólj bele a dolgaiba, valószínüleg már nem szerelmes anyukádba, de hiányzik neki a szerelem és egy társ. De ez nem azt jelenti, hogy titeket a gyerekeket kevésbé szeret. A kettő nem függg össze. Az én szüleim is válnak és mindketten randevúznak másokkal, de attól még engem és a testvéremet ugyanúgy szeretnek és mi is szeretjük őket. A szerelem múlandó (szerintem) és igazán nem ítélheted el apukádat azért, mert szeretne boldog lenni. Az már más tészta, hogy őszinte e az anyukáddal és megbeszélik e ezeket, de erről is azt mondom, jobb nem beleszólni vagy kifecsegni azt, amiket tudsz, mert így egy olyan vitába fogsz belecsöppenni, amiben nem kellene hogy részes legyél és talán mindkét szülődet magadra fogod haragítani. Az pedig nem lenne jó. Hagyd rájuk, hogy úgy intézhesség a dolgaikat, ahogy szeretnék.
2010. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehát éppen a tények miatt aggódsz. Rajtakaptad, nem is tudná letagadni. Kérdezz rá nyugodtan, ha jó a kapcsolatotok, csak az időpontot vűálaszd meg jól. Fogd ki a jó hangulatát és csak ketten beszéljetek erről.
2010. máj. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
anyámat ne vegyük képbe ő nem tud semmiről őt jobb nem bolygatni szegényemnek igy is sok gondja van, elég a betegsége neki ő ide nem publikus
2010. máj. 29. 20:29
 6/18 anonim ***** válasza:
Beszélj apukáddal. Anyukáddal,ha depressziós elég nehéz lehet neki együttélni. Lehet,hogy csak amolyan kárpótlásként nézegeti a képeket. Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni.
2010. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nem tudom mit akarhat lehet h csak sexet akar vagy mitom én
2010. máj. 29. 20:33
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
kérek !!HELP!!-et ???!!! nanemááááá
2010. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
neked mi bajod van? ki sujtott a kis fejedbe?
2010. máj. 29. 20:56
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nincs vész, csak a papád az idejét igyekszik kellemesen tölteni, és csak flört az egész. Ugy gondolom, hogy valami vicces formában rákérdezhetnél ha igy aggaszt a dolog. Még mindig ártatlanabb dolog, mintha valójában tartaná valakivel a kapcsolatot.
2010. máj. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!