Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mi lehet anyámmal? Gond van vele?

Mi lehet anyámmal? Gond van vele?

Figyelt kérdés

Egésznap gondokozik.Ezt úgyértem,hogy pl. nézzük a tv-t. Ránézek,és látom,hogy kimeredt szemekkel 10percig egy helybe néz. És amikor először hozzászólok,akkor nem reagál,de ha kicsit felemelem a hangot,akkor reagál,és kérdezi ,hogy mit kérdeztem...

Főzés közben is gondolkodik,mindig.. Van gond vele?


2010. júl. 3. 00:50
 1/8 A kérdező kommentje:
hangom*
2010. júl. 3. 00:52
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, én is van hogy így vagyok pl evés közben
2010. júl. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van valamilyen probléma amin gondolkodik.
2010. júl. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs gond vele. Ábrándozik, vagy gondja van. Vagy általában ábrándozó típus.
2010. júl. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ti ennyire nem szoktatok beszélgetni? Kérdezd meg. Pl.: legközelebb elgondolkodik, kérdezd meg tőle kedvesen: min gondolkodsz, anyukám? v Valami baj van, amin ennyit gondolkodsz mostanában? És ennyi. Miért lenne baj, ha elbambul néha? Rá kell kérdezni mi van vele, nem egy csomó idegen embertől várni segítséget, akik nem ismerik a helyzetet.
2010. júl. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodni nem bűn. A legtöbb emberrel inkább az a baj, hogy sosem gondolkodnak.
2010. júl. 3. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos lehet vele gond, főleg, ha 50 feletti és a változó korba lépett.


Ilyenkor állandóan önmagukat és az életüket értékelik vagy szerelmesek lesznek.


Valószínűleg elégedetlen.


Viszont, hacsak nem leszel kőgazdag nem tudsz neki segíteni.


Az enyém folyton a testvéremen gondolkodik, hogyan tudna neki segíteni, közben a testvérem egy lusta f...sz.


Anyu is ilyen kis gondolkodó típus lett a menopauza alatt. Most meg kisfiamániás. Az én káromra is.


Szerintem semmi jó nem fog kisülni a tiedből sem. Még ha van pénzed vagy lesz és egyedüli gyerek vagy, esetleg elviheted külföldre, ami talán átmossa az agyát és kimossa belőle a sötét gondolatokat, de a hormonális változások miatt szinte lehetetlen.

2010. júl. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is így szoktam. Sőt még éjjel is felkel, rágyújtok majd az asztalnál ülve filózom, hogy is tovább.

Sajnos, ha az embernek sok a gondja, akkor azon rágódik, hogy is kéne, melyik ujjam harapjam meg hogy ne fájjon...

Persze ez nem biztos, hogy anyudnál is így van.

2010. júl. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!