Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rámehet a kapcsolatunk, ha...

Rámehet a kapcsolatunk, ha mindketten mást akarunk?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, 2 éve szedek gyógyszert, most mégis terhes lettem.

Nem akarom megtartani,egyrészt mert csak 3 hónapja vagyunk együtt, nem állunk úgy anyagilag, és félek hogy a fog.gátló miatt nem lenne egészséges.


A barátom (29) viszont hallani sem akar az abortuszról. (De azt elismeri,hogy anyagilag nem biztos hogy mindent meg tudna adni a gyereknek)


Ha nem találunk erre megoldást (azaz nem tudom meggyőzni hogy miért szükséges az abortusz) akkor erre rámehet a kapcsolatunk?


2011. szept. 27. 10:54
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem juttok közös nevezőre, mindenképp. Én se maradnék olyannal, aki akaratom ellenére veteti el a gyerekemet. Ez csak akkor fog menni, ha meglesz a közös nevező.
2011. szept. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
93%

Rá is fog.

Ha belemegy az abortuszba,akkor is hallgathatod örökké hogy megölted a gyerekét.

Ha megtartjátok,te fogod állandóan csesztetni hogy miatta cseszted el az életed,még ha nagyon aranyos is egy kisbaba

2011. szept. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
Legjobban attól félek, hogy nem lesz egészséges. És nem akarom hogy a gyerekem szenvedjen, csúfolják mert nem olyan mint a többi gyerek.
2011. szept. 27. 10:58
 4/53 A kérdező kommentje:
Ja az kimaradt, hogy az előző párjától már van egy gyereke!
2011. szept. 27. 10:58
 5/53 anonim ***** válasza:
42%
Azért beteg szerintem nem lesz. Volt több olyan osztálytársam, aki esemény utáni ellenére született, azokban meg sokkal több hormon van, mégis makkegészségesek voltak.
2011. szept. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
45%
Semmi baja nem lesz a fogamzásgátló tablettától!
2011. szept. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
82%
Ha attól félsz csak, hogy nem lesz egészséges, inkàbb hadd döntse el az orvos. Menjél el hozzà és majd megmondja neked, hogy mi is a teendõ ilyen helyzetben.
2011. szept. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
40%
Látszik, hogy nem nagyon konzultálsz nőgyógyásszal. A HORMONSZEDÉSNEK SEMMI KÖZE A SZÜLETENDŐ GYERMEK EGÉSZSÉGI ÁLLAPOTÁHOZ! Ez ne legyen akadály, ha te is akarod a gyermeket.
2011. szept. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
75%

Ezt a fiút mindenképpen el kell hagynod! Volt egy botlása, az előző nő nyakán hagyta a gyerekét.

Most megint ugyanaz a helyzet, ráadásul alig ismeritek egymást. Jó eséllyel téged is rövidesen el fog hagyni, nyakadon a gyerekkel, hogy találjon egy következő nőt, akit teherbe ejthet.


Hagyd el, és vetesd el a gyereket! Ez a fiú nem tanul a saját hibájából, soha nem lesz felelősségteljes apa. Viszont ezzel a te életed teszi tönkre, hiszen nem ő az, a kinek húszévesen otthon kell szoptatnia ahelyett, hogy tanulna és bulizna.

2011. szept. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
Biztos az én nőgyógyászom az ostoba, de ő mondta hogy ez a sok hormon amit szedek, nem tenne jót egy magzatnak...
2011. szept. 27. 11:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!