Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért nem engedi az anyám?

Miért nem engedi az anyám?

Figyelt kérdés
Anyám ma fél 11-kor keltet hogy ne aludjak sokáig.De amikor a bátyámék alszanak délig az nem baj.Miért van ez anyámnál?
2011. júl. 26. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd őt..
2011. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom az én szüleim is ilyenek sőt küldik öcsémet hogy keltsen fel .. ő meg fog egy edényt meg egy fakanalat és addig zörög míg fel nem kelek.
2011. júl. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Fél 11-kor???

Lődd le...


Bárcsak ennyi problémám lenne:))))

2011. júl. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ,hogy te hány éves vagy? És a bátyád hány éves és dolgozik-e?Mondjuk én így nyár közepe felé már vissza szeretném szoktatni a lányaim ahhoz,hogy korábban feküdjenek le és keljenek fel,mert nagyon nehéz lenne,ha egyik nap 11-kor kelnének,másnap meg már 6-kor.Ha te is nyári szünetben vagy,akkor lehet,hogy a te anyukádnak is ez a szándéka.Ha nem -akkor nem tudom.
2011. júl. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most mért ne alhatna délig? Azért pihenni is kell és ha nem azért szól hogy segíteni kell akkor meg főleg ráér a szünet előtti pár napban korán kelni.
2011. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ohh nálunk is igy van bátyám (20) nem dolgozik egyetemre megy, na amikor ő alszik csendbe kell lenni nehogy felébredjen hozzám meg anyu mindig bejön h fent vagyok e néha megfelkelt és ez nagyon tud irritálni :S
2011. júl. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én annak is örülnék, ha 7-ig alhatnék minden nap. De a hétvégék kivételével minden reggel 5-kor kelés. Úgyhogy inkább örülj neki, hogy ekkora mázlista vagy :)
2011. júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Így jártál.
2011. júl. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nálunk is így van...Nagybátyám lassan 40 éves,nem dolgozik,semmit nem csinál,csak elvan itthon...erre van hogy délután 4ig is alszik,mert éjszaka gépezik/tv-t néz stb.De neki elnézik...Engem már 10kor felkeltenek...Én meg sem kérdem miért van ez,már párszor megtettem :)
2011. júl. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az én szuleim is ilyenek,ök is kezdenek erre panaszkodni..

Későn fekszem,mindig a haverjaimmal vagyok,vagy csak úgy elvagyok magamban,este mikor megérkezem,akkor 1-2kor elkezdek sorozatokat nézni.

mindig mondják,hogy nézd reggel,ez igy nem mehet,nemcsinálsz semmit,este későn fekszel,aztán meg délig alszol..

mindig azmondja , hogy másik gyerek dolgozik egész nap,te meg nemcsinálsz az égvilágon semmit...

2011. aug. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!