Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Érted miért nem engedi anya?...

Érted miért nem engedi anya? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok...kb 1 éve szerettem volna 2 hörcsögöt.Meg is vehettem őket,3 hétig minden rendben volt,rendesen tartottam (etettem,takarítottam) őket,foglalkoztam velük.De a 3. héten mindkettő elpusztult...lementem az állatkereskedésbe,ahol vettem őket,és kiderült,hogy fertőzött volt a másik 4 hörcsög is,azok is elpusztultak.De nem ez a gond,hanem most szeretnék megint egy hörit,erre anya nem engedi,mondván :

" Nem vagy felelősségteljes "


???


2011. júl. 30. 14:59
1 2
 11/15 anonim válasza:
Kérdezd meg, hogy miért gondolja úgy, hogy nem vagy felelősségteljes.
2011. júl. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
(Amúgy inkább 2-3 naponta érdemes őket pucolni...)
2011. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
15:15 nagy akváriumban tartottam őket,elvileg tengeri halaknak való XD
2011. júl. 30. 15:15
 14/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért nem engedi, mert csak kifogásnak hiszi azt, hogy fertőzöttek voltak, és nem hiszi el. Vedd meg, csak nem dobja ki őket. :)
2011. júl. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

azért beszéld meg vele előtte, és fertőtlenítsetek le mindent, amihez az elpusztult állatoknak köze volt, mert gondolom nem veszel nagyon új cuccokat.

És talán szánj rá kicsit többet, de ne kereskedésben vedd emg őket, mert azok amúgy is belterjesek, betegesek, keress egy olyan valakit, aki tenyészti őket és megbízható.

2011. júl. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!