Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem ugyanez a gondom. apa,...

Nekem ugyanez a gondom. apa, és anya nem engedi, hogy megint eggyütt lehessek a volt barátommal. Azt mondják rá, genetikai hulladék. És ez nekem nagyon fáj. Mit tegyek, hogy megint megengedjék?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 8. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy valami olyat tett veled, amit a szuleid nem tudnak neki elnezni? Nem lehet, hogy te visszavagysz - o pedig kihasznalja ezt?

En nem mondom, hogy a szulok minden helyzetben a legjobbat akarjak...de ugy nez ki, nem akarjak, hogy bantson teged ez az ember.

Birom ezt a dumat "genetikai hulladék"...jol megjegyzem, ha nekem (is) szuksegem lesz ra...

2008. ápr. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

isten termtett jó sok genetikai hulladékot.


a kérdés hogy a szüleid reálisan látják-e barátod és ö tényleg egy olyan alak akivel nem igazán jó hogy együtt vagy. és hogy ezzel te is tisztában vagy-e?

ülj le és kérdezd meg öket miért látják így, mik azok a dolgok amik miatt azt dongolják nem megfelelö a számodra. csak hallgasd öket. aztán ne mondj nekik semmit ne védekezz. aztán hagyd ott öket és kezd el gondolkodni azon hogy mit mondtak és hogy az igaz vagy nem, hogy te is észrevetted már vagy nem.


pl azt mondják ez egy link alak. de te tudod hogy diákmunkát csinál hogy elég jó tanuló...

vagy hogy nincsenek ambiciói, de te tudod, hogy asztalaos akar lenni ezért már vagy 3 asztalos könyvet kiolvasott mindig fúrfarag...

vagy hogy nincs modora, de te tudod hogy nem tiszteletlen a felnöttekkkel vagy a tanárokkal..


stb, stb..

de ha azt látod hogy amiket a szüleid mondtak ész érvek és ezeket te is észrevetted akkor gondolkodj el rajta hogy jó-e ez neked.

2008. ápr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!