Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A Szüleim szerint korai....

A Szüleim szerint korai. Szerintetek? 16/f

Figyelt kérdés
a szüleim szerint korai ha 16 évesen komolyan gondolom ha van egy barátnőm. h nem hagyom ott 2-3 honap után stb. ők azt mondják h ilyen korban ne legyek anyira oda az ilyen kapcsolatokért meg hogy ráérek még szerelmesnek lenni. A viták okai mindig onnan indulnak ki h szeretnék elutazni a barátnőmhöz kb 2 hetente és ők ezt nem helyeslik ezekkel a magyarázatokal elintézve engem h fiatalvagyok. szerintetek tényleg fiatal vagyok??
2011. aug. 16. 18:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
attól függ... milyen messze lakik a barátnőd?
2011. aug. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem meg nagyon dicsérendő az hogy szereted a barátnődet és hosszú távra tervezel vele!
2011. aug. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

nem viselkedsz akkor elég felelősségteljesen...

Vagy, szimplán csak óvni akarnak. Nem akarják hogy te is elkövesd azt a hibát amit ők anno... ( nem feltétlen a házzaságukra értem. )

2011. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Két oldala van ennek azért ...


1: Legyél szerelmes, teljesen mindegy, hogy hány éves vagy!

Jól gondolod, nem kell valakit ott hagyni 2-3 vagy akár kevesebb hónap alatt.

Persze, ha nem működik egy kapcsolat, akkor azt nem kell erőltetni! De ezt majd az évek során úgyis tapasztalni fogod. :)

Ha jól érzed magad a leányzóval, akkor legyetek együtt.


2: Szüleid valószínüleg azért magyarázzák ezzel a kapcsolatotokat, mert messze lakhat a barátnőd. Ha elutazol hozzá, akkor gondolom nem egy napra szeretnél menni, hanem esetleg péntektől - vasárnapig, ami ott alvást eredményez.

Mivel te a szüleidnek a kicsi fia vagy, így óvni szeretnének jó pár dologtól. Pl. szüzesség elvesztése, etc.


Próbálj kompromisszumot kötni velük. Esetleg, ha a leányzó szülei 'rugalmasabbak', akkor kérd meg a szüleid, hogy a leányzó jöhessen, esetleg ott aludjon nálatok :)

2011. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
80 km. és miattuk nemfogom otthagyni.mert csak a nyár ilyen necces mind ketten kollégisták vagyunk egerben és délutánonként és este tudunk minden nap talizni ezt ők is jol tudják. csak igy a nyáron nem nagyon akarnak engedni azzal az indokkal h fiatal vagyok. voltam már nálluk 2szer. azon is csodálkoztam h elengedtek. az anyukájáék jófejek voltak és azota is mindig mondják h miért nem megyek.... ezért nemértem h az énszüleim szerint miért korai
2011. aug. 16. 18:13
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem azt megmondták h ottalvásrol szo sem lehet és a lány szülei sem mennének még bele csak idővel. de am jolmegvagyunk nagyon.
2011. aug. 16. 18:15
 7/26 anonim ***** válasza:
Abban igazuk van, hogy inkább most éld ki magad, nehogy az legyen, h 25-30 évesen jön rád a hoppáré, és ne bírd ki egy csajjal pár hétnél tovább.
2011. aug. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
De ha akarnám sem élhetném ki magam mert máshová sem nagyon engednek. be zárnak inkább csak gubbaszak ithon.
2011. aug. 16. 18:16
 9/26 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondolod a barátnőt. És a többi teendőd sem hanyagolod el nem vagy fiatal. Valahol el kell kezdeni.A szüleid biztos csak féltenek téged beszéld meg velük ezt a dolgot:)
2011. aug. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
akkor bizonyítsd be hogy anyuci pici fia felnőtt, ne vitázz velük, próbáld velük nyugodtan megvitatni a helyzetet, világíts rá a pozitívumokra, meg ha kitakarítsz otthon az is egy jó pont.:D
2011. aug. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!