Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Anyasági tesz létezik?

Anyasági tesz létezik?

Figyelt kérdés

Régóta sejtem,hogy aki engem szült az nem az a nő aki anyámnak mondja magát.A nagymamám nevelt fel.

Nagyon ki tolt velem ,mert olyan adósságot vett fel amit nem tud fizetni és majd nekem kellene.

Anyám fekete hajú,sötét zöld szemű,,apám sötét barna hajú és barna szemű.Én vörös szeplős kék szemű vagyok.

Már a genetika sem stimmel.Mindenki nagyon alacsony növésű kivéve én 184 cm és nő.

A vérünk 0-ás,de nem tudja "anyám",hogy RH+ vagy negatív.

Hogy lehet ezt meg tudni?


2011. aug. 22. 08:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
DNS teszt. De szerintem az az anyád aki felnevelt, a vérnek elég kevés köze van az anyasághoz.
2011. aug. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa ez, de ha anno örökbe fogadott volna, akkor a nagymamádnak fogad örökbe? Keresd a születési anyakönyvi kivonatodat. Hátha azzal többre mész.
2011. aug. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
91%
Genetikai teszt kimutató, de mondjuk adósságban úszva nem pont erre kéne elverni a pénzt...
2011. aug. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

nem fogadott örökbe ez biztos,de kora szülött voltam és állítólag hiányzott a kar szalag is.

Gonosz is velem,,tudni szeretném.

2011. aug. 22. 08:24
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
ha örökbe nem fogadott, akkor a kórházi elcserélésre gondolsz? Vagy mire? Másképp nem hiszem, hogy lehetett.
2011. aug. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igen arra,hogy a kórházba össze cseréltek.Az éjszaka apám szerint sokan szültek egymás után.
2011. aug. 22. 08:31
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elkeseredni, kislány! Nem vagy köteles fizetni az anyád által felvett adósságot, mert ha meghal és megnyílik az örökség előtted, akkor zusammen lemondasz az örökrészedről és kész. Abban a mínusz is meg a plusz is benne van.


Ha tényleg zavar az, hogy esetleg nem a saját gyereke vagy, akkor csináltass genetikai tesztet.


Egyébként az, amit írtál, egyáltalán nem bizonyítja azt, hogy nem vagy a vérszerint gyerekük - mert létezik olyan is, hogy atavizmus: amikor a leszármazott egy sokkal korábbi genetikai elődre hasonlít (pl. dédapára, nagyapára, dédanyára.

2011. aug. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%

A genetika stimmelhet, hiszen ezernyi mutáció mehet végbe ilyenkor, így lehetséges.

Vérvétel.

2011. aug. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a testvéremmel viládos szőke hajúak, kék szeműek vagyunk, és azátlagosnál fehérebb a bőrünk.

Ezzel ellentétben anyu és apu fekete hajú és sötétbarna szemű. És mégis az ők gyerekük vagyunk.

Apum mesélte, hogy még emlékszik a dédmamájára, akinek hozzánk hasonló fizikai tulajdonságai voltak.

2011. aug. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

[link]


58.000.- forint és megtudod. De mire mész vele????

2011. aug. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!