Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Anyasági tesz létezik?

Anyasági tesz létezik?

Figyelt kérdés

Régóta sejtem,hogy aki engem szült az nem az a nő aki anyámnak mondja magát.A nagymamám nevelt fel.

Nagyon ki tolt velem ,mert olyan adósságot vett fel amit nem tud fizetni és majd nekem kellene.

Anyám fekete hajú,sötét zöld szemű,,apám sötét barna hajú és barna szemű.Én vörös szeplős kék szemű vagyok.

Már a genetika sem stimmel.Mindenki nagyon alacsony növésű kivéve én 184 cm és nő.

A vérünk 0-ás,de nem tudja "anyám",hogy RH+ vagy negatív.

Hogy lehet ezt meg tudni?


2011. aug. 22. 08:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ennyi az ok amiért azt hiszed nem ő az anyád? Ez butagság. :)) Én is a nagynénikémre hasonlítok. Ők sötétbarna hajúak, és barna szeműek (tesókkal mindenkivel eggyütt) én pedig szeplős világosbarna hajú zöld szemű vagyok. de biztos hogy ők a vérszerinti szüleim. Ahogy azt már előttem is írták, valószínűleg egy másik családtagodtól örökölted ezeket.

Meg írtad hogy gonosz veled....ha elcserélésről tudna, akkor nem gondolod hogy visszacseréltetett volna? :D (mert ezt évekkel később esélytelen megtudni, esetleg még ott a kórházban)

2011. aug. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem értem,mitől lehet ez,hogy ha valaki megsejti,hogy nem édes gyerek,azonnal elfordul az őt felnevelő szülőktől. Komolyan,szinte mindenhol ezt látom...És gondolom,hogy nem egy 15 milliós lakáshitel lehet,hanem mondjuk egy provident amit akár együtt is meg tudnátok oldani. én is szoktam segíteni néha a szüleimen és nem érzem,hogy pumpolnának.De bizonyára 28 év után akkor is megtenném,ha kiderülne,hogy nem édes szüleim.
2011. aug. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

erre a zöld és barna szemre rákérdezhetnél szakértőnél. a zöld szemnek nagyon bonyolult az öröklődése. (ugye a barnát és a kéket tanultuk általánosban)

lehet,hogy már abból választ kapnál. azt kérdezd meg tőle, hogy ilyen apának és anyának lehet-e kék szemű gyereke.

orvostudakozo.hu-n szerintem bármelyik orvos tudja (vagy legalábbis kellett, hogy ezt tanulják)

2011. aug. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
de tényleg nem veszel észre közöset? orr forma, köröm forma... bármilyen apróság? semmi?
2011. aug. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Na, akkor én is el lettem cserélve a kórházban??? Vörös a hajam - mindenkinek közel s távol a családban fekete. A szemem zöld - a többieknek barna vagy kék.

NA ÉS AKKOR????

2011. aug. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 sliman ***** válasza:
"Gingers have no soul.." - Eric Cartman
2011. aug. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Nem csak a hitelek,hanem mert soha nem szeretett és nem törődött velem. A nagymamám nevelt fel.Most meg úgy néz ki,hogy köteleznek rá ,hogy azért ,mert az anyám fizessek :(

Sajnos nincs nekünk sem elég és 16 évesen már dolgoztam,hogy meg éljek.Most ott tartok ,hogy 45 évesen "anyám" adósságát fizethetem ,mert a családomat meg fenyítették ,ha nem fizetünk,véletlen balesetet szenved valamelyik fiam.

Kicsit durva,,

Mivel neki nincs mit vére hajtsanak jönnek ide.Csak nem értem miért???:(

2011. aug. 22. 13:16
 18/20 anonim ***** válasza:

9.02: Pontosan így is van. A zöld szem a legritkább a populációban, mindössze 2%.


Kérdező: Jó volna a rendőrságet informálni erről, mert ez kissé bonyolultabban hangzik, mint ahogyan elsőre írtad.

Egyébként nyugodtan mehetsz külföldre, a fiaddal együtt ( a rendőrség után!) és kezdhetsz új életet. Keressék a behajtói azon a pénzt, aki felvette.

2011. aug. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ha megnyugtat, én anyám azt se tudja, A, vagy B a vércsoportom, netán egyéb. :D

Csináltathatsz genetikai tesztet, de most komolyan úgy gondolod, hogy odamész az uzsorás elé, hogy bocs, de nem ez a nő szült...? Pont leszarná, és ugyanúgy eltenne láb alól, ha olyanja van. Nem családon belül kéne marakodni, hanem a rendőrségnél keresni megoldást.

(am meg valóban csak 2% zöld szemű, de érdekes mód minden második kék szemű ismerősöm is zöldnek gondolja a szemét... xD)

2011. aug. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Külföldre?de hova,,?Nem csináltam semmi rosszat mégis majd a nóta végén nekem kell menekülni :(

A rendőrség nem tud semmit tenni ,mert ezek akik be hatók kifigyelik mikor vagy egyedül és akkor jönnek.Bejelentést tettem,de ismeretlen tettes ellen és semmi jót nem ígértek :(

2011. aug. 23. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!