Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Anyum állandóan veszekszik...

Anyum állandóan veszekszik velem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Megpucoltam ma is neki a foghagymát mondta hogy elég de mondtam neki ezt az egyet még megcsinálom ha már belekezdtem erre ordított velem mint a sakál.Szerintem az is közre játszik hogy hármunkat nevel és hajnali 2 órától délután 4-ig van mikor este 10-ig is piacolnak és ő vezet.De akkor sem rajtam kell ki töltenie a mérgét.Már annyira elegem van meg tudom jó ne tud velem úgy foglalkozni és nem is nagyon kell de egy kis törődést elvárnék tőle legalább lássam rajta hogy érdeklődik irántam de ezt sem teszi meg.Meg mindig mondja hogy alig segítek neki.Szerintetek mit segítsek neki hogy ne legyen ilyen velem és hogy tudnám vele megbeszélni? 14/L
2011. aug. 31. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
FOKHAGYMA. Te még sose láttad sehol leírva? Jézusom.
2011. aug. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jaj elnézést köszönöm hogy szóltál!
2011. aug. 31. 18:50
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

én a párommal azt csinálom mikor ok nélkül kiakad piti dolgokon hogy síri csendben hallgatom ránézek hatalmas boci szemekkel és nyugodtan így szólok --de hát én szeretlek ne kiabálj velem-- és csak nézek megölelem és ezt mondogatom mindig beválik elszáll a mérge.....

szerintem anyukákkal is beválik úgysem mondjuk elégszer hogy szeretjük őket.

2011. aug. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
*fokhagymát
2011. aug. 31. 18:51
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
pont a fokhagymán kell fennakadni -.-
2011. aug. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 kikimiki válasza:
90%
tudod ez az ilyen ez one helyzet :D ezvansprite
2011. aug. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Ne aggódj nem csak neked vannak ilyen problémáid. Az én anyum is ilyen sajnos.. ha valami nem jól jön össze neki az mindíg rajtam csattan. Én eddig nem igazán tudtam ellene semmit sem tenni úgyhogy én is figyelem a válaszokat =) 16L
2011. aug. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
:) igen de azért azt ne feledjük hogy anya csak egy van :)
2011. aug. 31. 18:57
 9/14 anonim ***** válasza:

Ezzel nem lehet mit csinálni. Hidd el, én mindent megpróbáltam az enyémmel. Szépen, csúnyán, deviánsan, jókislányosan, bociszemmel, kiabálva, drasztikusan, némán tüntetve, mindenhogy. Jó, nálunk azért durvább volt a helyzet. Semmi nem használ, ugyanolyan. Már szinte beletörődtem. Ők - mármint az anyák - baromi stresszes életet élnek, és hiába nem szabadna, akkor is otthon adják ki azon akin tudják (általában a gyereken), és ez érthető is, mert hol máshol? A munkahelyükön nem mutathatják ki, mert akkor kirúgják őket, és a mostani helyzetben nem vesztegetnivaló érték egy stabil munkahely.

Bármit csinálsz, nem lesz jó. Engem ma azért cseszett le, mert kitakarítottam a lakást, és ne takarítsak... Ha nem takarítok, akkor azért üvölt. Nem lehet megfelelni. Tudom, hogy rosszul esik, de ne is próbálj megfelelni neki, mert csak belegebedsz. Magadnak kell, akkor leszel kiegyensúlyozott, és akkor bántani sem tud. Nem csak ő, senki. Kitartás. 16/l

2011. aug. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyit dolgozik ak9kor valamilyen szinten megértem hogy ideges, ezt ő sem gondolja komolyan egyszerűen elfárad ami nem csoda. Szerintem egyszer ha nem dolgozik üljetek le és beszéljétek meg hogy ha hazajön akkor inkább dőljön le pihenni és csak azt csinálja meg amit nagyon muszáj neki, és amit te is megtudsz csinálni pl alapanyagokat előkészíteni a főzéshez, elmosogatni ki takarítani azt te is vagy a testvéreid is meg csinálhatják főleg ha van idősebb testvéred, hidd el ez jót fog tenni nektek, ha így nem megy akkor más rendszert kell kitalálni.
2011. aug. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!