Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Első találkozáskor hogy...

Első találkozáskor hogy lehetett ennyire bunkó anyám párommal?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt,több rövidebb-hosszabb kapcsolat után végre érzem hogy ő az akivel komolyan is gondoljuk.

Sok éve önálló vagyok,anyámék egyetlen egy pasit ismertek meg,őt is csak 1 év után.

Párom szüleit én 1 hét után már ismertem,eléggé családcentrikus (ami nekem még furcsa,én másképp nőttem fel),nagyjából normálisak.

Már egy ideje pedzegeti,hogy én is bemutathatnám a szüleimnek,igaz ők 50km-re laknak (mi egy városban és párom szülei is itt),igy eddig ez elmaradt.

Most viszont jöttek anyáék a városba,és hoztak nekem pár dolgom.Épp felujitok,igy csak ténylegesen beugrottak 15 percre.

Párom is itt volt épp,tudta hogy jönnek anyámék,anyámék nem tudták hogy párom itt lesz. Én nem igazán foglalkoztam ezzel,itt vagyok a kupi közepén.


Megjöttek,próbáltam bemutatni páromat,erre anyám körbevizslatta a lakást,kritizálta a virágokat,mondta a napi hülyeségét,majd távozáskor csak nekem köszönt.Rászóltam,hogy nem egyedül vagyok,és még ő huzta a száját.

Páromnak se elköszönni,de előtte is semmit nem szólt hozzá.


Tudom hogy a család nem megválogatható,de hogy lehet valaki ennyire bunkó egy idegennel? Semmit nem tud róla azon kivül,hogy vele boldognak érzem magam.

El is ment a kedvem hogy karácsony másnap együtt menjünk hozzájuk...bár igy már lehet párom sem fogja erőltetni...:(

25/N


2011. okt. 24. 20:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Velük töltöm szabadidőm nagy részét.

Most először látok olyat hogy a család nem egymás mellett hanem együtt él.

Mi mindig csak voltunk,semmit nem csináltunk,beszélni is csak a problémákról.Ők mások,beszélgetnek,együtt vacsi (külön laknak,de ha nem kettesben akkor velük vacsi)


Eléggé rossz hogy mig ők megadták az esélyt hogy megszerettessem magam,szivesen fogadtak ha már engem választott a fiuk,addig anyám annyi tiszteletet se ad meg amit bármelyik idegennek (mert bármelyik jöttment ismerősének az ismerőseivel jópofizik is)

2011. okt. 24. 21:49
 12/17 anonim ***** válasza:
55%

Ugyanez a szitu volt nálam is,pedig nekem elmebeteg az anyám.Mégis képes volt normálisan viselkedni arra a félórára,mikor véletlenül átugrottak akkor,mikor a párom is itt volt!Szóval tényleg anyukád viselkedése felháborító,hogy még köszönni sem tudott :(


Én nem mennék haza hozzájuk karácsonyozni se...

2011. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Öcsémmel,nagyimékkal nem teszem meg hogy nem megyek,megyünk,ők kiváncsiak rám,és páromra is
2011. okt. 24. 22:22
 14/17 Orsi26Varga válasza:
100%
De ne azt vedd figyelembe,h ők hogy alakitanák a te kapcsolatod,hanem azt,h te boldog légy.Ha nem szeretik a barátodat,10 év után se fogják...ne azzal törőgyj,ők mit gondolnak a párodról.
2011. okt. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Sztem te átestél az út túloldalára.
2011. okt. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
már miért is?
2011. okt. 29. 08:41
 17/17 anonim ***** válasza:
Ő se tudja csak írogat.
2011. okt. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!