Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ti mit csinálnátok helyemben?...

Ti mit csinálnátok helyemben? (többi lenn)

Figyelt kérdés

3 évesek vaunk barnömmel, elviszem egy hétévégére kirándulni. Én fizetek kb mindent neki cska annyi pénzt kell hoznia amenyit akar. Én 21 ő 19 éves. Apukájával összeveszett és ő nem engedi, megmondta h el ne merjen indulni...

Na már msot amin összevesztek sztm barnömnek van igaza, még anyos jelölt is kitartott a lánya igaza mellett. Nem vok elfogult én is megmodnom barnömnek ha nincs igaza v nem jol méri fel a helyzetet. De most apossal sem akarom összekötni a bajuszom... ill. azért érzem butaságnak amit csinál mert most rajta kb semmi nem mulik mert 2 napig nem lesz otthon lánya és cső még pénzébe sem kerül meg semmibe joformán. És ezzel nem h megoldja hanem sztm pont szítja a vitát


2011. nov. 1. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Én megtanulnék helyesen írni.
2011. nov. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Az elsővel teljes mértékig egyetértek :)
2011. nov. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mi ez b+? Helyes író verseny? Azért jössz fel, hogy megnézd ki mennyire tud helyesen írni? Általában azért írnak ide emberek mert vmi. problémájuk van. Nem azért, hogy í vagy i betű kell az adott szóba!?!?!?
2011. nov. 1. 21:18
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Te most sokmindent most nem tehetsz. Ez az ő dolguk. Sztem ha jót akarsz magadnak akk ne szólj bele!
2011. nov. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Ha nagyon akarod, hogy a baratnõd veled menjen kirandulni,akkor tessék békitsd ki õket. Ennyit igazan megtehetsz mind2 érdekében.
2011. nov. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%
Csak így egymás között írogassatok, én végig sem olvastam, tőlem biztos nem kapsz választ. Mindkettőnknek jobb lesz. :)
2011. nov. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már légyszíves, 18 elmúlt a lány nem tarthatja vissza főleg úgy hogy az anyja mellette áll. Menjetek el mit tehet az apja? kitagadja.... fogadd be. majd lenyugszik az após, előbb utóbb el kell engedni a gyerekeket a fészekből. Nem akarsz összeveszni apósoddal, megértem de ha majd neki valami nem tetszik akkor mindig úgy fogtok ugrálni? Én anyámmal vesztem össze mert eltiltott a barátnőmtől mert neki nem tetszett hogy mos főz meg takarít rám mikor itt voltam náluk, merthogy ő elvesz tőle engem.... leérettségiztem és elköltöztem tőle, 3 éve együtt lakunk azóta anyám sírva kért bocsánatot a bnőmtől. De persze amikor anyám elkezdte a hülyeséget akkor már 2 éve együtt voltunk tudtuk hogy maradunk is örökre. Bár a mai világban ezt nehéz kijelenteni mert egyből jönnek magyarázni hogy örökre persze....a 3 év alatt 1 rossz szó nem hagyta el a szánk mert nincs is miért, ha úgy gondolod hogy komoly a kapcsolatod ( ami az 3 év után) akkor érdemes elmenni a hétvégére mert inkorrektség hogy ezzel bünteti a lányát és elvileg még jogtalanul is. Majd anyósod beszél a fejével a hétvégén, nem hiszem hogy engedné kirakni a lányát...de ha mégis, felnőtt emberek vagytok papíron, próbáljatok megállni a lábatokon.
2011. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha csak az i-í lenne a probléma, nem lenne gond. De 21 évesen így írni az már igen.

Ha segítséget akarsz, írd le normálisan, valahogy így:


3 évesek vagyunk a barátnőmmel, elviszem egy hétévégére kirándulni. Én fizetek kb. mindent neki, csak annyi pénzt kell hoznia, amenyit akar. Én 21 vagyok, ő 19 éves. Apukájával összeveszett és ő nem engedi, megmondta hogy el ne merjen indulni...

Na már most amin összevesztek szerintem barátnőmnek van igaza, még anyós jelölt is kitartott a lánya igaza mellett. Nem vagyok elfogult, én is megmondnom barátnőmnek ha nincs igaza vagy nem jól méri fel a helyzetet. De most apóssal sem akarom összekötni a bajuszom... ill. azért érzem butaságnak amit csinál mert most rajta kb. semmi nem múlik, mert 2 napig nem lesz otthon a lánya. Még pénzébe sem kerül meg semmibe jóformán. És ezzel nem hogy megoldja hanem szerintem pont szítja a vitát.

2011. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Irigylik tőled,hogy elviszed őt kirándulni szeintem...Békülj ki és nyelj egyet.
2011. nov. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes reflektálásokat. Gondolkodok rajta, de én igazán nem tudom, hogy mit tehetnék. Főleg, amiatt mert távkapcsról van szó és hetente látom apósjelöltet. Barátnőmnek már magyarázom, hogyan kéne megoldást találni.

Még egy-két válasz jo lenne!

2011. nov. 1. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!