Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ti mit csinálnátok helyemben?...

Ti mit csinálnátok helyemben? (többi lenn)

Figyelt kérdés

3 évesek vaunk barnömmel, elviszem egy hétévégére kirándulni. Én fizetek kb mindent neki cska annyi pénzt kell hoznia amenyit akar. Én 21 ő 19 éves. Apukájával összeveszett és ő nem engedi, megmondta h el ne merjen indulni...

Na már msot amin összevesztek sztm barnömnek van igaza, még anyos jelölt is kitartott a lánya igaza mellett. Nem vok elfogult én is megmodnom barnömnek ha nincs igaza v nem jol méri fel a helyzetet. De most apossal sem akarom összekötni a bajuszom... ill. azért érzem butaságnak amit csinál mert most rajta kb semmi nem mulik mert 2 napig nem lesz otthon lánya és cső még pénzébe sem kerül meg semmibe joformán. És ezzel nem h megoldja hanem sztm pont szítja a vitát


2011. nov. 1. 21:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem mind1 hogy írja le? hozzál létre akkor helyesírási oldalt, mellesleg nem azért van az oldal hogy kioktass másokat hanem hogy válaszolj ha tudsz, ha meg nem akkor ne okoskodj. És mielőtt megjegyeznéd hogy én miért nem válaszolok akkor a válaszom az hogy: én már megtettem előbb.
2011. nov. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mi is távkapcsban voltunk az első 2 évben :) 150 km-re, és mikor anyám tiltott akkor szégyenlem sajnos de barátnőmék szülei adtak pénzt hogy minden héten tudjak hozzájuk menni és kimenekülni abból a gányból. Ki kéne békülniük addig a hétvégéig de ebbe ne avatkozz bele, legvégső esetben mondja apucinak oké igazad volt aztán menjetek el a hétvégére ha meg akarja akkor folytatja utána. De én am is elmennék főleg ha igazam volt.
2011. nov. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

" én is megmondnom "

Ennyi, azért a javított verzióba is belefért. :)

Igen, leírtam úgy, rohanva, de a kommenteknél már kimértebb vagyok. Csak a te kedvedért.

2011. nov. 1. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!