Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért gondolják azt sokan,...

Miért gondolják azt sokan, hogy egy 22 éves nőnek korai összeköltözni a párjával, és háztartást vezetnie?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 21:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
71%

Honnan veszed, hogy sokan így gondolják? Az én környezetemben ez tök normális, 22 évesen egy lány már elég érett és komoly gondolkodású ahhoz, hogy képes legyen megállni a helyét ilyen területen is. Mondjuk azért segítség sosem árt :)

23/N

2011. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%
jó kérdés.. anyám már 18 évesen elpaterolt volna más háztartásba :D szóval nem mindenki szerint.. de sokan azt se értik hogy mehettem hozzá 20 évesen a férjemhez..
2011. nov. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Nem egyszer megkaptam, hogy "élnem" kéne 22 évesen, és nem már 1 éve együtt élni párommal. Meg milyen korai, hova sietünk -.-'
2011. nov. 5. 21:16
 4/30 anonim ***** válasza:
77%

szerintem nem korai, jövő ilyenkor én is a páromnál leszek, pont 22 leszek:D


Együtt vagyunk több mint 4 éve, nem értem mire kéne várjunk. Az összeköltözés számomra nem teher, hanem öröm. Szívesen főzök és mosok a páromra, mindent megosztunk, segít nekem a házimunkában. Attól mert összeköltözünk még nem leszek háziszolga, nem fejeződik be az élet.

21-L

2011. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
55%
Ó ezt én is megkaptam már diszkó cicáktól.....én 19 éves korom óta együtt élek a párommal, 17 évesen jöttünk össze. Mit mondjak , hűséges típus vagyok és hosszú távra tervezek, nem szeretnék több kukit fogni mint kilincset, ha ezért megszólnak csak sajnáld le őket!! Jah, és mi így is nagyon szépen kiélvezzük az életet, csak épp együtt ! :)
2011. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
15%
Igen, korai, főleg ha a pasi kihasznál és csak cselédkedsz neki...
2011. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%

Ezt én is megkaptam már, de hülyeségekkel nem foglalkozok :) Elvégre mi az, hogy még élnem kellene?! Miért, tán most halott vagyok? :D Legyél boldog a szerelmeddel, és csak magatokkal törődj.

23/N

2011. nov. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Sose értettem az ilyen embereket, mintha attól megállna az élet, ha már együtt élsz valakivel. A másik véglet meg, amikor az van, hogy mikor házasodunk már.
2011. nov. 5. 21:20
 9/30 A kérdező kommentje:
Nem cselédkedek! A párom besegít a háztartásban, sokszor együtt takarítunk, főzünk.
2011. nov. 5. 21:21
 10/30 anonim ***** válasza:
91%

Ahány ember, annyiféle, és sokaknak van az a késztetése, hogy a saját életvitelére térítsen, hát ezért. :)

Nem kell számításba venni ezeket a térítéseket, mert az iylen ember a legtöbbször a saját életével nincsenek is megelégedve, osztán akkor még toboroznak is...!

2011. nov. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!