Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mi van? Vérfertőzés? De nem...

Mi van? Vérfertőzés? De nem úgy lettünk mi is?

Figyelt kérdés

Mármint az emberiség csak úgy kellett hogy létrejöjjön hogy 2 ember gyereket gyártott, aztán azoknak a gyerekei is, és így tovább, nem? Másképp nem lehetett... de akkor ez vérfertőzés. hogy nem lettünk nyomorékok, betegek mind? Vagy eredetileg tökéletesek lennénk és pont így lettünk ilyen "tökéletlenek"?

És most hagyjuk a vallást meg ezeket...


2011. nov. 23. 23:22
1 2 3
 11/25 zokniszörny ***** válasza:
74%
Hát, hogy melyik ésszerűbb, azt nem tudom. Én egyik verziót sem fogadom el, tehát sem istenben nem hiszek, sem az evolúcióban.
2011. nov. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
86%

"Mármint az emberiség csak úgy kellett hogy létrejöjjön hogy 2 ember gyereket gyártott, "


Jaj, ne már!:)

Miért lett volna 2, meg honnan lett volna kettő?:)

Se evolúciós értelemben nem lehetett, sem vallasilag nem ugy van, sem ufológiailag nem ugy van, sem filozofiailag. Te mibol alkottad ezt az elmeletet?

2011. nov. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
21%

„Káin a testvérével házasodott(nyilvánvaló)”


Kár, hogy az is fiú volt... :D Bakker, ezek szerint rég ki vagyunk halva...

2011. nov. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 zokniszörny ***** válasza:

Flavius azt írta, hogy "A régi hagyomány szerint Ádámnak 33 fia és 23 leánya született".

Na, ehhez mit szólsz? A Wikipédián olvastam.

2011. nov. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Hogy ti mikről agyaltok!?
2011. nov. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
Szoval több felesege volt, vagy Éva nem 40 evig volt termekeny es nem 90 evig elt. Tehat valami az eletkorokkal maskepp lehetett és/vagy nem volt monogam az ember soha.
2011. nov. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Miért nem alszotok már?:D
2011. nov. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
80%
Most egész éjjel ezen fogok gondolkozni.
2011. nov. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek a Bibliában, Istenben és társaiban de úgy emlékszem egyszer azt olvastam hogy Ádám & Éva több száz évig éltek.
2011. nov. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
79%

Nem olvastam az eddigi hsz-eket, de a national geographic volt egy dokfilm és tudományos szempontból megerősíthető, hogy kezdeti őseinknél bizony volt vérfertőzés.

Nyilván ez okozott problémát. Aki megtartotta ezt a szokását az kipusztult aki felhagyott vele az életben maradt, de ettől még az elején előfordult.

2011. nov. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!