Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Amikor hazajöttem láttam...

Amikor hazajöttem láttam Anyukám a facebook oldalamat nézte, miért tehette?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 13:22
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
iskoláimat meg a születésnapomat nem is raktam ki, meg anyunak is ugyanakkor van csak egy nap különbség van köztünk, ezt csak megjegyezte
2011. nov. 25. 14:07
 32/42 anonim ***** válasza:

Most ebben mi a gáz? Ilyen adatlapot eleve azért csinál az ember, hogy mások lássák, én is meg szoktam nézni tesómét meg barátokét, és ha bárki más családtagomnak lenne, azt is megnézném.

Ja, és 25 vagyok, számon tartom a félszülinapot és rendszeresen felfelé kerekítek :D (igaz, utóbbit csak azért, mert év végén születtem és emiatt eleve mindenki 1 évvel idősebbnek hisz, ha csak az évet tudja, én meg húsz éve unom, hogy kijavítgassak mindenkit).

2011. nov. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

Ha ennyi idős vagy, akkor az anyukád se fiatal. Ha a fcebookon keresztül akarja megismerni gyerekének gondjait gondolkodását, viszonya a külvilághoz, az elég gáz. De miért van olyan érzésem, hogy te meg mindenkivel megbeszéled gondjaidat, csak az anyukáddal nem? Pedig elég régóta "pelenkáz" Van takargatni valód? attól félsz, hogy kiderül, hogy aki pátyolgat azzal szemben disznó vagy?

Ezek a viselkedési formák azt mutatják, hogy nem egy egyenes ember vagy

2011. nov. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
Az info oldalt nézte, milyen zenéket meg filmeket szeretek, meg a vallásomat meg ilyenek.
2011. nov. 26. 11:09
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

De áruld már el, ez miért zavar téged? Te sose nézed meg mások adatlapját? Mi a fenéért csinálsz facebook oldalt, ha zavar, hogy az ANYUKÁD megnézi. Megbolondulok. Vagy bárki más megnézheti, de anyukád nem?

Te biztos nem vagy felnőtt, vagy ha igen akkor valami problémád van...

2011. nov. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

lehet, hogy csak ismerőseket keresett, nem? az én anyum is ezt csinálja néha.

19L

2011. nov. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
90%

Kislány Te akkor vagy "31ésfél" mikor Én fehér lovon bevonulok Vértesacsára.


Ha annyi lennél, akkor nem az gáz hogy nézi a fészbukodat,hanem az hogy "anyukáddal" laksz.

Menj inkább fejezd be a leckédet!

2011. nov. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim válasza:
gondolom unatkozott..
2011. nov. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

Az anyukád a te azonosítóddal lépett be és azt nézegette?

Ha igen, na az nem szép dolog

Ha a sajátjával, és csak úgy megnézte, mi van a te adatlapodon, az teljesen normális, bárki megtekintheti, aki az ismerősöd.

2011. nov. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Lehet csak azert nezelodott ,hogy megtudja miket kedvelsz, mik tetszenek, ugyanis jon a Karacsony es szeretne valamivel meglepni de olyas valamit szeretne venni ami teged is eredek, foglalkoztat.
2011. nov. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!