Facebook rokonok?

Figyelt kérdés
Rohadtul elegem van már belőle ha valamit kiírok facebookon a rokonok látják és továbbítják anyáméknak, hogy minek ír ki minden hülyeséget a gyerek. Nem az én magánügyem? És különben is nem írok ki durva dolgokat, ha látnák a többi korombeli miket ír ki szívroham vinné őket a sírba... Úgy döntöttem blokkolom az összeset a francba. Szerintetek jól teszem?
2011. nov. 5. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Jól teszed! Sört neked!

:)

2011. nov. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

de komolyan úgy fel tud idegesíteni ez.

Kiírom hogy utálom ezt meg ezt a tantárgyat erre mi a következő dolog mikor hazajövök? Fiam, miért írkálsz ilyeneket???


Már a blokkolás felén kb. túl vagyok pápá sz@rkeverők.

2011. nov. 5. 19:49
 3/12 life is beautiful válasza:
100%

:)

ugyanez velem is .ezért nagyon meggondolom ,hogy mit teszek ki mer másnap anyám tuti érdeklődik hogy "jaj dejó mit láttam" vagy "ez mi"?

2011. nov. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Ami a magánügyed azt ne írd ki. Illetve nézd meg ki jelölsz be ismerősnek és a beállításaid. Nem ő lesz a hibás ha meglátja amit kiírtál. Be kéne csuknia a szemét ha meglátja a neved a főoldalon, vagy hogy gondoltad? De neked sem lehet sok eszed ha csodálkozol ezen...
2011. nov. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem úgy értettem a magánügyet. Hanem hogy ez egy bizonyos rétegnek, pl. osztálytársaimnak vagy korombelieknek szól. És nem is fogalmazok csúnyán.. és ráadásul az a bizonyos rokon még hozzá is szól az állapotomhoz (semmi hülye beszólással, hanem ilyen egyetértés féleség) és a hátam mögött meg belém döfi a kést.
2011. nov. 5. 19:52
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan töröld, fel sem fog tűnni nekik. engem is szokott idegesíteni.
2011. nov. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
én anyámat meg a tesómat is blokkoltam :) hihi
2011. nov. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
:DDDD
2011. nov. 5. 19:54
 9/12 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem meg teljesen igazuk van, annyira szánalmas ilyeneket kiírni. aki kíváncsi rá, az megkérdezi.. annyira ciki, amikor a sok tini még azt is kiírja, hogy mikor meg éppen wc-re..

Kit érdekel, hogy nem szereted azt a tárgyat pl.?

Nem szereted, jól van én egy csomó mást sem szeretek, de nem teregetem ki az egész életem a nagyközönség elé.


Mindenki tartsa meg a dolgait magának...tök idegesítő

2011. nov. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

nem teregetem ki az egész életemet :) és a fb erről szól erről ennyit :)))


ha nem tetszik nem kell nézni, ezt írtam meg az egyik felnőttnek is aki anno beszólt, hogy én miért írtam ki hogy tegnap jó volt a buli (ami abból állt, hogy pókereztünk haverokkal és nem voltunk bebaszva se beszívva, szóval semmi oka nem lett volna rá hogy beszóljon)

2011. nov. 5. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!