Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit lehet venni egy apukának...

Mit lehet venni egy apukának karácsonyra?

Figyelt kérdés
Általában vannak kreatív ötleteim de apukámmal bajban vagyok, ti mit adtok neki?
2011. dec. 18. 16:58
 1/10 anonim válasza:
Pálinkát.
2011. dec. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Makita gyalugépet.
2011. dec. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
apu kocsmáros, pálinka az van itthon bőven, de az összes bontatlan, nem hiszem hogy kéne még egy a polcra porosodni.
2011. dec. 18. 17:06
 4/10 anonim ***** válasza:
nézd meg milyen tusfürdőt vagy dezodort használ és egy olyan fajta ajándékcsomag :) remélem segítettem
2011. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Saját összeállítású ajándékcsomag, benne:

határidő-napló, toll, jegyzet-tömb, fali-naptár, stb. Mellé egy üveg olyan ital = rostos üdítő, amit szeret, csoki, rágó (ha szokott ilyesmit). Hasonló dolgokat, amit a te pénztárcát is megenged.


Apropó, lehet, hogy egy új pénztárca jól jönne neki, mézd meg, amit most használ, milyen állapotban van. Ha szépen be (össze) csomagolod, biztosan fog ezeknek örülni.

2011. dec. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én befizetem egy masszázsra. plusz mivel sokat kávézik, kávékülönlegességet kap
2011. dec. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat sokat segítettetek! :)
2011. dec. 18. 17:36
 8/10 anonim válasza:
alsónadrágot!
2011. dec. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Végül egy apu stílusú pulcsit vettem a C&A-ba remélem tetszeni fog neki :D Köszi a válaszokat :D
2011. dec. 19. 18:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Biztosan fog neki tetszeni.

A blokkot őrizd meg, ha esetleg a mérettel gond lesz, csak annak birtokában tudod cserélni.

2011. dec. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!