Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Na most én mit tegyek? Egy...

Na most én mit tegyek? Egy gyerek ilyenkor nem tehet semmit, csak vár türelmesen?! 15/L

Figyelt kérdés

Anyàm meg nevelőapám már 11 éve együtt vannak.

4éves voltam mikor összejöttek.

2 öcsém van(féltesóim)

mindig nagyon jól megvoltunk,mindent megkaptunk,gyönyörű szobám van,gyönyörű nagy házunk,mindent amit lehet megkapunk,öcséim és énis.

1 éve kezdődőtt el,hogy kicsit rosszabban élünk,nevelőfater dolgozik csak,anyu nem tud elmenni melózni mert öcsémmel kell foglalkoznia,aki autizmus betegségben szenved,persze nem súlyos,meg nem is látszik öcsémen,csak annyi,hogy nem beszél.

Lényeg,hogy anyu mondogatja nekem,hogy fater nem olyan már. Nem foglalkozik vele,egy puszit sem ad neki,meg semmi.

Vitázni is szoktak az anyagiak miatt is.

Szerintem mindenkinek rossz ez a válság,és hát már nem olyan mint régebben,3-4 évvel ezelőtt,minden héten vásároltunk,és mindenfelé mentünk.

Ma anyu teljesen kikészült,láttam rajta.

Fater bennt ült a nappaliban,anyu mosogatott,de ki sírt szemmel.

Rettentő rossz volt úgy làtni,de nem akartam megkérdezni mi baj. Feljöttem szobámba,és 10-15 perc elteltével hallottam,hogy veszekednek.

Fater azt mondta,hogy ki dolgozza a belét,és örüljön neki,hogy ennyi is van,mert lehetne sokkal rosszabb.

anyu mondta,hogy nem kellett volna 6 milliós kocsit venni,ami havi szinten most is elvisz 80 ezret. Aztán anyu mondta,hogy nem csak erről van szó. És megkérdezte fatert,hogy mikor csókólta meg utoljára?

Itt nagy csöndet hallotam,majd ajtócsapást,aztán hallottam,hogy anyu sír.


Én mit tehetnék?? segítsetek légszi.

:'( nembírom:'(

Nem szeretem nevelőapám,és tudom,h ő is ki nem állhat,régebben kis koromban más volt,hisz nem ismertem annyira,de egy mogorva ember. Nekem is sokszor a fejemhez vágja,hogy semmi nem lesz belőlem,max egy k*rva

Az csak egy dolog hogy eltart,meg vesz dolgokat,mivel kötelessége.

Nekem csak anyum van!

Tudom biztosan,hogyha nem lenne a legkisebb öcsém már leléptünk volna anyuval meg öccsémmel..


2012. jan. 29. 16:27
 1/2 anonim válasza:
nyújts lelki támaszt anyudnak..mivel még nagyon fiatal vagy, sokat nem tehetsz
2012. jan. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A mostoha apádnak vagy van valakije...?!?

Légy türelmes, és magaddal foglalkozz, azzal, hogy neked jó legyen. Azzal tudsz a legtöbbet segíteni azoknak akiket szeretsz.

2012. febr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!