Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok elhamarkodottan...

Nem akarok elhamarkodottan cselekedni. Adnátok nekem tanácsot? Van okom félni?

Figyelt kérdés

A barátommal kicsit összekaptunk tegnap délelőtt,elment a haverjához még akkor,azóta nem láttam.

Állítása szerint ő nem haragudott rám,csak mostanában szerint kicsit hisztis vagyok..Van benne valami,de akkor se kellett volna szerintem elmenekülni.

Azt is megértem,hogy kell a kanbuli. De tele vagyok félelmekkel...

A haverjával én is nagyon jóban vagyok,beszéltem vele,megígérte,hogy vigyáz rá. Aztán eltűnt a facebookról,gondolom beleindultak az éjszakába.

Nem akartam hívogatni a pasimat, nem akartam teperni,de mielőtt elaludtam írtam neki egy sms-t,hogy vigyázzon magára,jó szórakozást,várom haza,szeretem.

Nem válaszolt,és nem is hívott, pedig megigérte,hogyha elindulna valamerre,felhív. Mindig felszokott.

Egész éjjel nem aludtam,görcsben van a gyomrom,2 napja enni se tudok...

Picit túlreagálom,tudom. Nagyon érzékeny típus vagyok,ezellen sajnos nem tudok mit tenni, ne rójátok fel nekem.


És tulajdonképpen a dolog,amiért írtam ide, az az,hogy hagyjam,majd hazajön (tegnap azt mondta,hogy ma délelőtt jön) vagy egy bizonyos idő után hívjam fel,hogy merre van, vagy akár most?


Ideges vagyok,és nem szeretek ennyire kételyek közt lenni :(


2012. jan. 27. 09:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Én felhívnám, hogy nincs-e kedve velem ebédelni.

Így legalább megtudod, hogy jól van, és ebéd közben finomat ki tudsz szedni belőle dolgokat.

2012. jan. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ne aggódj, valszeg másnaposan fekszik a haverjánál.


A féltékenykedés,rövid pórázon tartás (nekem ez jött le a soraidból) viszont könnyen jelentheti egy kapcsolat végét, erre figyelj.


Más: én a haverjánál érdeklődnék, h mi a helyzet.

2012. jan. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

ez sajnos nem jönne be,mert ha piálás volt,berúgás (ami biztos) akkor másnap nem tud enni,így a kajára invitálás nem jó sajnos.

én arra gondoltam,hogy csak írok neki egy sms-t,hogy "légyszi siess haza,fontos"

:(

2012. jan. 27. 09:28
 4/25 A kérdező kommentje:

Kedves 2.!

igen,tudom, kicsit rövid a póráz,ennek megvan az oka,de tudom türtőztetni magam,ő nem tud róla,de megesz az ideg ilyenkor,de a tudtára nem adom,hogy nem díjazom.


a haverja talán 11 körülre megy dolgozni,ami azt jelenti,hogy 10 körül,10előtt el kell indulniuk,ami annyi,hogy elvileg fél12ig haza kellene érni a barátomnak.

A srácnál nem akarok,mert ha egy idő után neki is rossz véleménye lesz rólam a túlzott aggódás miatt,akkor félek,hogy később akár ellenem isbeszélhet a pasimnak...hiszen a legjobb barátra mindig hallgat a férfi..

2012. jan. 27. 09:31
 5/25 anonim ***** válasza:
Akkor hívd meg más programra. A lényeg, hogy tegyél úgy, mintha nem aggódnál miatta. Elment bulizni, jól érezte magát, ez oké. De van egy barátnője aki szeretne vele valami közös programot.
2012. jan. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

bárcsak kicsit kitisztulna a fejem...

igazából mi ugye együtt lakunk.kicsit tudom,hogy mindketten félünk,hogy a soksok együttlét káros lehet...persze vannak időszakok,hullámvölgyek,és magaslatok.

ezért is nem tudnám hazarángatni anélkül,hogy be ne makacsodna szerintem...mert "kell néha külön is aludni" "össsze vagyunk nőve"

2012. jan. 27. 09:35
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia.... az előző kérdésednél a legelső válaszoló voltam. Rosszul csinálod. Állj le ez nagyon visszataszító a pasiknak.NE HIVD FEL....ne küldj smst minek kellett a barátjával beszélned minek kellett vele beszélned.Engem ezért kivágna a pasim joggal...hogy ennyire nem bízok benne. NYUGODJ MEG egy kicsit és NE zaklasd.Lehet hogy ebédre se fog hazamenni emiatt, hagyd öt kicsit békén.
2012. jan. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
74%
Annyira átlátszó dumák ezek.. Hagyd élni... Hát a k*rva életbe, ő hagyja élni a csajt? Ha írt volna egy rohadt smst, hogy kicsim, minden oké, ide meg oda megyünk, jó éjt AMI NEM MELLESLEG KÉT PERCBE SE TELIK, akkor nem lenne hiszti... Itt nem a csaj csak a hülye, hanem mindkettő. :)
2012. jan. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

utolsó,köszönöm,én is így gondolom!


uccsóelőtti.

nem írtam a srácra,ő írt rám,hogy hazaértek,vigyáz rá,nyugodjak meg.


és amúgy tényleg,nem is kellett volna felhívnia,csak egy sms-és máris nem lennék itt:(

2012. jan. 27. 10:00
 10/25 timike26 ***** válasza:
èn hagynàm hogy magàtol hazajojjon ès elkezdjen beszèlni.nem eroltetnèm,talàn mert nehezen rakom fèlre a buszkesègem.de neked se kène annyira teperni..majd jon ha akar.
2012. jan. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!