Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Elesett II. vh. Katona keresése?

Elesett II. vh. Katona keresése?

Figyelt kérdés
Szóval a nagymamám apukája a Doni-áttörés alkalmával eshetett el.Erre következtetünk a megmaradt levelezések illetve az egyéb dokumentumok alapján(eltűntnek nyilvánították).És most felmerült bennem, h esetleg megtalálhatnám azt a helyet ahol az alakulata harcolt és egyben lehetséges nyughelye is, csak nem tudom h ennek hol lehet utánanézni.. meg van az azonosítószáma meg a tábori posta címe,ha esetleg ezzel be lehetne lőni, mamámnak szeretnék ezzel kedveskedni,mert ő még nem is találkozott az apukájával, születésekor hívták be, csak a levelek vannak meg neki...
2012. febr. 5. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Talán itt próbáld meg:

[link]


Illetve nemrég olvastam, hogy létrehoznak egy új nyilvántartást, amiben lehet keresni is, de hogy ez hol érhető el, illetve egyáltalán hol olvastam, azt nem tudom.

2012. febr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Még talán ez is hasznos: [link]


És itt olvastam, hogy az előbb belinkelt honlap az új hivatalos keresőportál, amiről olvastam korábban.

2012. febr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg itt?

[link]

2012. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia én voltam ott a Don kanyarnál. Ott van egy kis múzeum ahol sok ilyen bilétát őriznek kóddal. Emlékszem még kérdezték is hogy esetleg valaki nem tudja -e hogy kié lehet x. Bocs az OFF-ért.
2012. febr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!