Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy nevelhetek a húgomból...

Hogy nevelhetek a húgomból majd kedves, aranyost lányt?

Figyelt kérdés
Most még nincs vele gond,de féltem ,féltem ,mert a mai 13 éves lányok már..(nem is részletezem)De egyelőre nincs ilyenon társaságba .Mostanában sokat beszélgettek vele a tovább tanulásról ,a húgom nagyon tehetséges rajzból és én ajánlotam is neki egy ilyen sulit ,meg nagyon okos lány .Egyszer leültem vele és 11. matek feladatot elmagyaráztam neki és meg értette ahhoz képest ,hogy 6.os.Nagyon szereti a lovakat ,mindig is szeretet volna lovagolni,de nincs meg hozzá a kellő anyagi háterünk. (Elnézést a helyesírási hibákért).
2012. febr. 29. 20:33
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szerintem rendes dolog tőled,hogy oda figyelsz rá nem akarok bele menni a témába,de ha te már élsz szexuális életet akkor később feltudod majd világosítani a húgodat sajnos a szülők nagy része ezt nem teszi és ezért szülnek ennyire fiatalok. Amit a suliban magyaráznak az kevés a szülőnek meg sokszor kínos ezért inkább nem szól semmit,de ha te majd később leülsz vele és elmagyarázod a helyes védekezést a következményeit akkor sokat tudsz rajta segíteni,de csak akkor,ha tisztában vagy ezekkel a dolgokkal. Mert szerintem te pont ettől félsz,hogy a húgod nehogy túl korán kezdje és egy kis ribanc legyen belőle sajnálom,ha túl erős amit írtam,de a legtöbb mai lány sajnos ilyen!
2012. márc. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!