Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mennyibe kerül vkit felbérelni...

Mennyibe kerül vkit felbérelni, h elkészítse visszamenőleg a családfámat?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 1. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
felbérelni bérgyilkost szoktak, vagy nyomozót:)
2012. ápr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Biztos nem olcsó hiszen nem kevés munka mire visszakutatják a családfát.Én tudom a miénket.A származással is tisztában vagyok.A mi családunk arisztokrata volt , germán és szláv vérvonalakból.Ez magyarázat a mai kinézetünkre , szőke haj , kék szem.
2012. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 85469 válasza:
4%
beírod a Google-ba hogy "családfa kutatás" vagy családfa kutatás árak" és nyomsz egy entert..
2012. ápr. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
25%

Kiindulásnak ajánlom a Magyar Országos Levéltárat, itt számos információt, segítséget adnak, ha kutatni szeretnéd a családfádat. [link]


Illetve itt egy családfakutatással foglalkozó cég honlapja is: [link]


Amúgy a költségek mértéke sok mindentől függ. Például attól, hogy mennyit tudsz már most, miből lehet kiindulni. Vagy hogy mennyire nehéz megszereni az információt, milyen messzire kell utazni az információért, stb.

2012. ápr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!