Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Megkérdezzem az unokatesómat?...

Megkérdezzem az unokatesómat? Vagy ez nagy családi banzájt eredményezne?

Figyelt kérdés

Mindketten munkát keresünk, és a bátyja egy munkaközvetítőként dolgozik. A héten regisztrált és elküldte az önéletrajzát a közvetítőnek és megpróbálják őt elhelyezni a cégnél. Gáz lenne ha én is elküldeném oda az önéletrajzomat? Vagy kérdezzem meg őt előbb? Nekem is kéne munka, csak nekem nincsenek kapcsolataim. És jobb képességeim (nyelvtudás stb) vannak mint neki (neki kb. 0) és valahogy rossz érzés hogy ő ilyen képességekkel és akarással munkát kaphat én meg nem.

Nem akarok vele versengeni, és családi veszekedést sem szeretnék belőle.

Vagy hagyjam hogy ő érvényesüljön?

köszi

21/F


2012. ápr. 12. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném előtte hogy nem-e baj, hisz ez csak munkaközvetítés nem biztosíték hogy kaptok munkát. Szerintem egyáltalán nem gond ha te is beadod az önéletrajzodat.
2012. ápr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!