Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Kibír egy kapcsolat olyat,...

Kibír egy kapcsolat olyat, hogy hetente csak hétvégén tudnak együtt lenni a felek? De akkor egymásnál alvás, és egész hétvége együtt

Figyelt kérdés
Külön városba lakunk, azért.Ez a dolog öt évig fog tartani.
2012. máj. 29. 21:00
1 2
 11/15 szoszmosz88 válasza:
41%
Azt még csak-csak kibírja a kapcsolat, ha minden jó, úgyis összefarigcsáljátok az életeteket. Amit egy kapcsolat nehezebben bír ki, az a szomszéd srác meg az Ő sl mercije:)
2012. máj. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem nem első kapcsolat:) Éppen így nem tudnám feladni az álmaim, hiszen Budapesten is nagyon jó képzés van azon a szakon, meg az én városomban is :) Semmiképpen nem adnám fel a tanulmányaim.
2012. máj. 30. 18:35
 13/15 A kérdező kommentje:
Szöszmösz: Én a női fél vagyok, de értem ahogy érted és köszönöm a válaszod :) A szomszéd srác 8 éves *.* De értem a kommentedet és köszönöm hogy válaszoltál!
2012. máj. 30. 18:36
 14/15 A kérdező kommentje:
Az összes többi válaszolónak IS köszönöm a válaszát, mindenkit felpontoztam.
2012. máj. 30. 18:37
 15/15 anonim válasza:
Most mi is ezt csináljuk a barátommal, én bavallom őszintén, hogy a hétköznapokon piszkosul tud hiányozni, és nehéz, hogy nem lehet velem, de a hétvégék viszont nagyon de nagyon jóóók :) Szinte el sem engedjük a másikat :) 19N Egyébként én is kiváncsi vagyok, hogy meddig működik így a dolog, eddig három hónapnál járunk
2012. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!