Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos?

Figyelt kérdés

A barátom egyetemista csak 2 hetente jár haza hétvégére. Itthon töltötte az őszi szünetet is, és végig együtt voltunk, mint ahogy ez a hétvégéken is szokott lenni. Aztán egyik nap, a szünetben hallottuk, ahogy a szülei arról beszélgetnek, hogy én ráakaszkodom a barátomra, pedig neki lenne dolga, meg, hogy folyton náluk vagyok (holott ez nem igaz, mert egyenlő arányban szoktunk náluk és nálunk is lenni).


Nekem ez nagyon rosszul esett. :( Megértem, hogy ha ők is a fiukkal szeretnének, lenni, de amikor otthon vannak a szülei is, akkor ott szoktunk lenni velük, beszélgetünk, meg minden.


Szerintetek jogos a szülők panasza, és ha igen, akkor miért? Kort is írjátok oda, ha lehet!


Köszönöm a segítséget! :)


16/L 18/F 11 hónapja vagyunk együtt.


2011. nov. 16. 15:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem jogos, de érthető. Ilyenek a szülők - legalább is azok nagy része, akiket ismerek.


18/F (és további 17-42-ig vegyesen, akikkel éppen erről és hasonlókról társalogtunk a napokban)

2011. nov. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nekem ez elsősorban azért furcsa, mert az én anyám soha nem mondott olyat, hogy ne legyünk együtt, ha a párom itthon van. Mindig azt mondja, hogy bármikor szivesen látjuk meg minden.


Én meg nagyon szeretem a barátomat és a lehető legtöbb időt szeretném vele tölteni.

2011. nov. 16. 15:38
 3/15 guilelessgirl17 ***** válasza:

hát ők úgy érzik hogy elveszed az ő " pici fiukat " ez érthető ... főleg ha a barátodnak nincs testvére : s de amíg a barátod kitart melletted és szeret addig nincs gond : d


17/L

2011. nov. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hát sztem nagyon nem jogos.... hacsak nem tettél vmi olyat ami szálka lehet a szemükben, bár ezt nem hiszem.... sztem érdemes lenne egy hétvégén mikor a barátod otthon van összeülni a szülőkkel és illedelmesen megkérdezni h ezt meg ezt halottad, miért gondolják így...??? :D
2011. nov. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek a másodikkal. Meg az elsővel is, mert én vagyok. Jajj, de vicces voltam... szóval érdekes, hogy az én párom szülei is panaszkodtak már, pedig az én szüleim mindig hívogatják. És az egyik haveroméknál is így van... különös. Szerintem ez is ilyen Jin-Jang szerű lehet - viccen kívül.
2011. nov. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Amúgy biztos van valami, ami nem tetszik bennem, mert a szülei, tudjátok, az a "tökéletes család" sémát, próbálják mutogatni, ahol minden vidám, mindenki udvarias, senki nem veszekszik senkivel és mindenki tökéletes.
2011. nov. 16. 15:43
 7/15 anonim ***** válasza:

15:41

a kort elfelejtettem :D

18/L XD

2011. nov. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 guilelessgirl17 ***** válasza:
csak akkor ők tévedésben élnek mert tökéletes olyan nincs semmibe sem :/ kicsit felkéne őket világosítani a helyzetről és kicsit merj többet beszélni velük lehet ez a gond hogy csak a fiukkal vagy és hozzájuk nem is szólsz :/ lehet ez zavarja a szemüket nem ??
2011. nov. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Próbálok velük beszélgetni, csak a gond az, hogy félek, hogy olyasmit mondok, amiért nagyon utálnak vagy vmi, mert sose tudhatom, hogy ami szerintem normális az szerintük vajon világvége vagy nem... :(
2011. nov. 16. 15:59
 10/15 guilelessgirl17 ***** válasza:
ez az igaz :// hát ilyen helyzetbe én is tanácstalan lennék hogy mi a helyes és mi a helytelen, kérdezd meg a barátodat erről hogy ő mit gondol erről témáról ( hogy elmondjátok.e a szüleinek vagy sem ) ez a kérdés mindenféleképpen beszélgetésre méltó, mert így nem tudsz normális kapcsolatot kialakítani velük :/ és csak az anyukával vagy apukával is ugyanez a helyzet ?? : ))
2011. nov. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!