Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Milyen egy igazi apa-lánya...

Milyen egy igazi apa-lánya kapcsolat/szeretet?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a családi program az apuval, hogy vitatkozunk a politikárólXD De valahogy mindig szóba jön. Tegnap is vacsoránál

-Kérsz mellé paprikát?*én*

-Nem, kösz, utálom, ahogyan ahogyan a -politikai párt- is.*apa*

-.-:D

2012. márc. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Honnan a kérdés?

Egyébként az, amikor szeretitek és becsülitek egymást és bármit megtennétek egymásért. Amikor büszkeséggel tölt el, hogy ô az apukád/anyukád pusztán azért, amilyen.

Amikor mindegy mit mond a telefonban vagy az asztalnál az ebéd alatt, csak beszéljen és hallgathasd. Amikor mindegy neki hol vagy, csak tudja, hogy jól vagy és boldog vagy.

2012. márc. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát én csak annyit tudok, hogy biztos nem olyan,amilyen nálunk van és volt is mindig :/

Apám mindig pénzzel próbálja helyettesíteni a törődést,a sok mulasztást és a szeretet meg nem adását velem kapcsolatban. Ez a dolog nagyon elszomorít.Persze jó volt, hogy sosem kellett azon gondolkoznom,hogy mit ne merjek elmondani neki,hisz semmivel sem kellett beszámolnom neki soha.Pláne, hogy sosem volt rám ideje és igénye sem.

Igazából van előttem 1-2 példa, hogy milyennek kellene lennie(barátnők,ismerősök szülei által),ilyenkor mindig elszorul a szívem :(

Közös programok,humoros beszélgetések,közös séták.Meg pl mindig arra vágytam, hogy apám tanítson vezetni,engedje hogy vezessem a kocsiját, kölcsönadja.Nem is bízik benned.Vagy túlságosan alulértékel...anyagiakban mégis sokkal többet ad,mint a körülöttem lévő emberek szülei...

2012. márc. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
benned=bennem bocsi javítok.
2012. márc. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3 Te legalább pénzt,kapsz.Én még azt se,szeretetet sem kaptam.
2012. márc. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

a harmadikkal teljesen egyetértek...nálunk is ez van itthon.apámmal semmit nem lehet megbeszélni, mindenért veszekszik, munkában felcseszik az agyát és a családján tölti ki... :(

és ahogy elnézem az apa-lánya filmeket, mindig el kap a sirás, hogy nkm mért nem lehet ilyen apám...

2012. márc. 14. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!