Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan szólít titeket az...

Hogyan szólít titeket az anyukátok? Neveteken, vagy van valamilyen családi becenév?

Figyelt kérdés
Engem nem szólít sehogy, csak "gyere ide", "figyelj", ilyesmi, a nevemen sosem szólított, régen voltak beceneveim, míg kisebb voltam, most már az sem. Gondolom ez máshol nem így van, de azért kíváncsi vagyok. Igazából megszoktam már, nem azért kérdezem...21L
2012. jún. 3. 22:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Keresztnevemen.
2012. jún. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
A keresztnevemen becéz.
2012. jún. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Keresztnevemen. Amikor akar valamit akkor hülye beceneveket hajtogat. :D

Igaz, hogy gyerekem nincs, de ritkán szólítok bárkit is a nevén. Ne kérdezd miért, nem tudom.

2012. jún. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Keresztnevemen, illetve néha bogaramnak hív.
2012. jún. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

huuu, nekem 100féle vicces kis becenevem van, anyám imád ezzel szórakozni meg ugratni :)

Bübüke, Rózsabimbó, a keresztnevem 10féle változata, stb :)

a nagyszüleim is szerettek becézgetni.

anyukámat én gyakran édesanyámnak, ancinak, muttinak szólítom.

2012. jún. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

A keresztnevemen. De nem is bánom, valahogy most már nem arra vágyom, h anyukám becézgessen.. :)

Régen a keresztnevem egyik -általa kitalált- becézett alakján szólított, ami szerintem irtó idiótán hangzott. Egyszer a barátaim előtt is ellőtte, utána volt mivel cikizni engem.

Aztán volt még ilyen, h manóka/ manócska, de ez a nagyon kicsi koromra volt inkább jellemző, amikor még tényleg illett rám ez a jelző :D

21/L

2012. jún. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Keresztnevemen, illetve, ha valami hülyeséget csinálok, akkor jellegzetes hangsúllyal azt mondja, hogy kislányom :)
2012. jún. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
A keresztnevemet becézi. Én is szoktam őt a keresztneve becéző formáján szólítani, ahogy apám.
2012. jún. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nóri, Nórika, Nyuszi, Nyúl ezeken :) Biztos nem rosszból nem becéz, lehet elfelejtette már :) Félreértés lehet beszéljétek meg szerintem :)
2012. jún. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

én lány vagyok de anyukám nagyon bolondos :DD

fiú neveken néhe szokott,mindig máshogy

pl. Gyula!

Pisti! Misi! :DD,persze ez nálunk viccnek számít,lehet van aki nagyon nagy butaságnak tartja de mi jót nevetünk.


amikor komoly dologról van szó akkor a saját nevemen természetesen :).

2012. jún. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!