Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan szólít titeket az...

Hogyan szólít titeket az anyukátok? Neveteken, vagy van valamilyen családi becenév?

Figyelt kérdés
Engem nem szólít sehogy, csak "gyere ide", "figyelj", ilyesmi, a nevemen sosem szólított, régen voltak beceneveim, míg kisebb voltam, most már az sem. Gondolom ez máshol nem így van, de azért kíváncsi vagyok. Igazából megszoktam már, nem azért kérdezem...21L
2012. jún. 3. 22:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Macuska
2012. jún. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Ginának hív (Jenni a nevem)ha ideges akkor teljes nevem mondja(kiabálja) :D
2012. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Vagy a rendes keresztnevem rövidebb formáját (Beatrix--->Bea) vagy pedig becéz Beucinak, cuncimuncinak, édesemnek, kicsi virágszálamnak...-.-:D amit el tudtok képzelni. A teljes keresztnevemet soha senki nem mondja, furcsa is lenne már nagyon. Én őt ancinak vagy ancesznak:)

21

2012. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Andikának hívott, ha minden rendben volt:)

Andi, itt már tudtam, h szorulás lesz:)

Kislányom, mindenki által ismert hanghordozással, akkor tudtam, h oltári nagy disznóságot csináltam:)

Egyébként egy csomó becenevem volt, Putyi, Minimanó, én is voltam Lujza (vajon miért ezt a nevet találják meg a szülők, ha kicsit csúfolkodni akarnak ? :) Lujzát mindig akkor kaptam, ha bénáztam :)

Egy időben másfél centis hajam volt, akkor Pistikének hívott:)

2012. jún. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Krisztina - mindenki a családbol így hív (kivéve a férjem).

Nem szeretem a nevem becézését.

2012. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Előző: Én Krisztának vagyok anyakönyvezve, és ki nem állhatom, ha Krisztináznak (mivel nem az a nevem). :)

Itthon Krisznek, Kriszinek szoktak hívni.

2012. jún. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

engem se becézett soha anyukám...

általában engem is így szokott szólítani h "gyere ide", meg "hallod" stb. ha a keresztnevemen szólít, akk is mindig nagyon "hivatalosan" Brigittának hív... régebben mérges is voltam érte, mert a suliba, munkahelyen, a barátok, ismerősök, családtagok, szóval mindenki Briginek hív, de most már elfogadom és nem érdekel h így hív...

ha neki így jólesik akk legyen...

2012. jún. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
100%

A családom Rozikámnak hív, a barátok Julcsának. A nevem Alexa xD.

27,nő

2012. jún. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!